palms trax keinemusik
Sosyal Medyada Paylaş

The Music Locker’ın büyük açılışının ve yerleşik DJ’lerin yeni listesinin yanı sıra, GTA Online’ın müzikal evreni; Cayo Perico Heist’in çıkışıyla birlikte üç yeni radyo istasyonu ve hit istasyonlar FlyLo’ya gelen yepyeni mikslerle daha da genişledi. FM ve Worldwide FM, toplam 250’den fazla yeni parça içeriyor; bu da GTA Online’ın şimdiye kadarki en büyük müzik güncellemesi yapıyor.

Ancak bitmedi, The Music Locker ile hazır olmaya devam edin çünkü 22 Aralık’ta iki yeni radyo istasyonu daha geliyor! Palms Trax ve Keinemusik 22 Aralık’ta GTA Online’da!

Palms Trax

palms trax

Her partiye derin ve huzurlu, pozitif hisler getirmesiyle tanınan Palms Trax’in eski tarz ev, egzotik disko türleri ve Birleşik Krallık yeraltından en son gelenler The Music Locker’da yeni ilan ettiği ikametgahıyla günün her saati zeminleri dolduracak. Dans pistinde kendi kişisel cennetinize doğru süzülmeye hazır olun.

Keinemusik

keinemusik

Keinemusik, her türden ileri görüşlü elektronik müziğe odaklanan yaratıcı bir topluluktur. Berlin’den ve Los Santos’a son gelenler, Adam Port, & Me ve Rampa, Los Santos ve ötesindeki en seçkin partilere ev sahipliği yapma konusunda hızlı bir üne kavuştu. The Music Locker’da gece geç saatlerde setler veya özel Karayip adalarında plaj partileri, Keinemusik bir kalabalığı nasıl hareket ettireceğini biliyor.

Bu güncellemeden daha büyük bir güncelleme gelir mi yoksa gelmez mi şüpheli. Rockstar Games her zaman doğru adım atmasını biliyor ve oyuncuları gerçekten memnun edebiliyor. Umuyoruz ki GTA 6 duyurusu gibi bir şeyler görebiliriz ancak bir süre daha GTA Online macerası devam edecek gibi görünüyor. Yeni ada, yeni radyo istasyonları, yeni kulüp, yeni araçlar ve yeni birçok şey… Rockstar Games galiba GTA Online dünyasını daha fazla büyütmek istiyor.

GTA Online’dan ziyade Red Dead Online oynayanlar da yakında gelecek olan güncellemelere hazır olsunlar. Rockstar Games, Red Dead Online için GTA Online’dan daha fazla hevesli ve istekli. Çok fazla büyük güncellemeler gelecek ve şu anki güncellemelerin bile bir şey olmadığını anlayacağız. Rockstar Games, bu işi gerçekten çok iyi yapıyor. Red Dead Online ve GTA Online takipçileri, yeni gelecek olan güncellemeler için Rockstar Türkiye’yi takipte kalmaya devam edin. İleride size bir sürprizimiz olabilir.

Şimdi GTA Online’a giriyoruz ve The Cayo Perico Heist’i yapıyoruz. Unutmayın: “Soygunu lider olarak tamamlayan oyuncular; istedikleri zaman Cayo Perico sahil partisine dönebilir ve yolculuğa başkalarını davet edebilir.” Dostlarınızla birlikte adada eğlenmek için bu soygunu lider olarak tamamlamaya çalışın ve sonra partinin tadını çıkarın.

Gelecek olan güncellemelerde görüşmek üzere, takipte kalmaya devam edin, sağlıcakla kalın. Rockstar Türkiye Editör ekibi.

Herhangi bir hata ve yanlış şeylerde lütfen Rockstar Support‘u kullanın. Teşekkürler, iyi oyunlar.

Sosyal Medyada Paylaş