RDR 2 oyununda bir mod sayesinde artık Mülk satın alınabilir
Sosyal Medyada Paylaş

Red Dead Redemption 2 için yapılmış bir mod sayesinde yeni evler satın alınabilir hâle geliyor. RDR 2 oyunundaki iç ve dış tasarımlarıyla kendinden söz ettiren evler oldukça güzel gözüküyor.

Red Dead Redemption 2 sonsözü, John Marston’ın kanun kaçağı günlerini nasıl geride bıraktığına ve sıfırdan bir ev inşa etmeyi nasıl öğrendiğine dair bir fikir veriyor. Marston’ın yeni silahsız yaşam tarzında istenmeyen şeyler olsa da, hepsi kendi küçük çiftliğine yerleşmesiyle sonuçlandı. Bununla birlikte, RDR 2 oyuncuları, John’un Blackwater’dan imrenilen bu alımla ek mülk satın alabileceğini umuyordu ve sonunda duaları karşılık buldu.

Eurogamer tarafından belirtildiği üzere, Red Dead Redemption 2 için Satın Alınabilir Özellikler modu, yeni mülkler ve otel odaları satın almanıza ve bunları beğeninize göre özelleştirmenize olanak tanır. Özelleştirme seçenekleri, yeni mülkünüzün içini ve dışını içerir. Dışarıda bir otostop, atış poligonu ve rahat oturma yeri gibi şeyler kurabilir ve mülkün içindeki çeşitli odaları yenileyebilirsiniz. Bu mod yalnızca tek oyunculu modda mevcuttur ve yalnızca sonsöz sırasında etkinleştirilebilir.

Rdr 2 satın alınabilir mülk
red dead redemption 2 eurogamer mülk

RDR 2 Oyununda Mülk Nereden Satın Alınabilir?

RDR 2 içerisinde satın alınabilir mülkler arasında Heartlands’deki Ridge View Cabin, Strawberry yakınlarındaki Shepherd’s Herd Cabin ve Rhodes yakınlarındaki Argil Rise yer alıyor. Satın alma işlemi de oldukça basittir, tek yapmanız gereken mülkün kenarındaki ‘Satılık’ tabelasına kadar yürümek ve ‘Satın Al” istemini onaylamaktır. Valentine, Rhodes, Saint Denis ve Strawberry’de otel odaları da satışa çıktı. Mod geliştiricisi, bu mülklerin fiyatlarının şu anda oldukça “keyfi” olduğunu belirtti, ancak gelecekte oyuncuların değerleri değiştirmesine izin vermek için bunu güncellemeyi planlıyorlar.

Red Dead Redemption 2 için DLSS güncellemesi artık oyunun PC versiyonunda yayında. Bu özellik, Ayarlar menüsü aracılığıyla etkinleştirildiğinde size 4K’da %45’e varan bir performans artışı sağlayacaktır. Performanstaki bu artış, oyunu en yüksek görsel kalite ayarlarında oynamanıza izin verecektir. “Red Dead Redemption 2 ve Red Dead Online‘da NVIDIA DLSS, Ayarlar menüsünde, Grafikler altında etkinleştirilir ve performansı 4K’da %45’e kadar hızlandırarak GeForce oyuncularına efektleri artırma veya yalnızca Red Dead Redemption’ın keyfini çıkarma fırsatı verir.” Güncellemenin lansmanı sırasında Nvidia, 2’nin daha hızlı kare hızlarında büyüleyici bir oyun olduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Paylaş