red dead online bonus

Red Dead Online, Bu Hafta İçin Yeni Bonuslar

Artı Bir Posse ile Oynamak İçin Ücretsiz Ödüller ve Daha Fazlası

Red Dead Online ‘da sınır adaleti, açıkta uygulandığında soğuk, acımasız ve kararsız bir şeydir. İster dul Jessica LeClerk’e ve onun sağ kolu Horley’e fırsatlar ülkesi görevlerinde intikam almak için yardım ediyor olun, ister A New Source of Employment’ın bir parçası olarak gizemli “J” den gelen telgraflara cevap veriyor olun, bu hafta iki katına çıkacaksınız. her iki etkinlik için de normal RDO $ ve XP.

red dead online races

Tüm Yarışlar İçin İki Kat Ödül

Üzengi ve mahmuzlarınızı iyi bir şekilde kullanın ve atınızı dörtnala kadar çalıştırın – bu haftanın öne çıkan serisinin bir parçası olarak, tüm Yarışlar önümüzdeki yedi gün boyunca iki katı RDO $ ve XP verecek.

red dead online bonus

Red Dead Online Posse Bonusları

Parayı yumruk atmak için benzer düşünen ruhlarla bir araya gelmek hiç bu kadar çekici olmamıştı. Bu hafta herhangi bir zamanda bir Posse’de oynamak, size bir Sabit Slot indirimi için %30 indirim getirecek ve tüm Kalıcı Posse kurulum ücretlerinden geçici olarak feragat ediliyor. Organize edin, planlayın ve aktif olun.

Red Dead Online Sınırlı Süreli Ögeler

coat

Fernwater Ceket

vest

Hopeman Yelek

tailcoat

Morning Ceket

boots

Strickland Botları

spurs

Vaquero Barok Mahmuzlar

Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesabını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, aşağıdaki ödüller alacaklardır:

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • Kesilmiş Ametist Ödül Vagonu Tasarımına Ödül

Ayrıca, 12 Nisan’dan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, Seçilmiş Çok Sınıflı Atlarda %30 indirim, Çitten seçilmiş At Bakımı Broşürlerinde %30 indirim ve Eyerlerde %40 indirim için bir Teklif alacaklar.

red dead online prime

Gelecek haftalardaki Red Dead Online, GTA Online veya Rockstar Games’e ait olan gelişmelerden ve yeniliklerden anında haberdar olmak için bizleri sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuza katılabilir ve forumumuza üye olabilirsiniz. Bu haftanın Red Dead Online’a içeriği için bonus ve bonus ları içeriktedir, içeriğin orijinal halini ve tamamını okumak için alttaki kaynak linkinden Rockstar Games’in resmi sitesine göz atabilir ve her şeyin tamamını öğrenebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar, iyi eğlenceler.

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir