red dead online atlar

Red Dead Online: En Pahalı 7 At

Red Dead Online ‘daki herhangi bir oyuncunun en önemli mücevheri, hiç şüphesiz güvenilir olan atıdır. Bu pahalı atlardan birini satın alarak servetinizi gösterin.

Hiçbir şey insanla atı arasındaki bağdan daha kutsal değildir. Red Dead Online ve RDR 2’deki kusursuz grafikler ve tasarım sayesinde, dünyanın her yerinden oyuncular bu hissi Red Dead Redemption sayesinde yaşıyor. Bu oyunu oynayan herkes, at satın almanın hız, dayanıklılık veya kullanımıyla ilgili olduğu kadar içgüdülerle de ilgili olduğunu bilir.

En seçkin ve pahalı atlar, oyuncuların bulduğu ve zorla giren muhteşem mustanglardan daha aşağı olabilir, ancak bir şans verilirse en iyi arkadaş da olabilirler. Ayrıca iyi yetiştirilmiş, daha sert bir atla, oyuncuların onları uçurumdan atmamaları göz önüne alındığında ölme şansı daima daha düşüktür.

Amber Champagne Missouri Fox Trotter – 950$

Amber Champagne Missouri Fox Trotter

Görünüşe göre, Amber Champagne Fox Trotter, güçlü yapısı ve toprağı andıran renkleriyle oyundaki en rustik ve klasik at görünümünü veriyor. Herhangi bir binici, bu atın arkasında dikkat edilmesi gereken kişi gibi görünür.

Bu at hem yarış atı hem de yük atı olarak kullanılabilir ve doğru eğitilirse hız istatistiklerini maksimuma çıkarma potansiyeline sahiptir. Bu at çok değerli bir varlık çünkü çoğu iş türüne uyum sağlayabiliyor. Pahalı atların en uygun fiyatlılarından biri olan bu at, doğru eğitimle birinci sınıf atların özelliklerini taşıyabilir. Bu atı seçmek size büyük bir yatırım yapmanıza neden olacaktır.

Red Dead Online Splashed Piebald Gypsy Cob – 950$

Red Dead Online Splashed Piebald Gypsy Cob

Uzun seferleri seven ve sık sık kavgalara giren bir oyuncu için, Splashed Piebald Gypsy Cob mükemmel bir attır. Şaşırtıcı mizaçları ve sezgileri ile tanınan bu lüks tür, korkusuz ve güçlüdür. Aynı zamanda da büyük bir dayanıklılığa sahiptir. Oyuncuların Seviye 20 olması gerektiğinden satın almaları daha zordur. Bundan sonra, oyundaki “sıçrayan” paltoların kilidini açmak için Doğalcı rolünü satın almaları gerekir.

Biri bu atların kilidini açtığında, en akıllıca karar bu eşsiz atı satın almak olacaktır. Bu, en yüksek dayanıklılığa ve sağlığa sahip en güçlü atlardan biridir. Bol miktarda mermi alabildikleri için bu atı savaşta harika kılar. Tüm bunları ve düşük fiyatını hesaba katarsak, başarılı bir oyuncu için bu kesinlikle mükemmel bir at tercihi olabilir.

Spotted Tricolor Norfolk Roadster – 950$

Spotted Tricolor Norfolk Roadster

Hızından ödün vermek istemeyen oyuncular için, Seviye 20’ye ulaştıktan sonra, ‘sıçrayan’ paltolar yerine farklı bir cinsin kilidini açmaları gerekir. Norfolk Roadster, oyundaki en yüksek dayanıklılığa ve hıza sahip olan at türüdür. Seyahat etmek için tam aranan bir at türü.

Dappled Buckskin Norfolk Roadster bu kategorideki en iyisidir. Daha geniş yeteneklere sahip ve daha sağlam bir yapıya sahip bir at arıyorsanız, bu iyi bir yatırım değildir. Arazilerde olabildiğince hızlı yarışmayı seven başarılı oyuncular için, bu at onların kesinlikle işine yarayacaktır.

Red Dead Online Black Arabian Horse – 1,050$

Red Dead Online Black Arabian Horse

Fiyatı 1000 doların üzerinde olan ilk at, Siyah Arap Atıdır. Arap atları gerçek dünyada olduğu gibi, Red Dead Redemption dünyasında da çok iyi biliniyor. Bu atın idaresi, doğru şekilde eğitildiğinde potansiyel hızın yanı sıra sınırlarını aşmakla bilinir. Arap atları uzun vadede en iyi yatırımlardan biridir. Adından daha ucuza mal olur fakat yetenekli bir attır.

Zifiri siyah kaplamasıyla, bu ata binen herhangi biri, dört atlıdan biri kadar korkutucu gözüküyor.

High-Class Missouri Fox Trotter – 1,125$

High Class Missouri Fox Trotter

Bir erkek grubu için harika bir isim olan Missouri Fox Trotter atları, dört ırkta bulunabilir. Blue Roan (Red Dead Online’a Aralık 2020’de eklendi), Black Tovero, Buckskin Brindleve Dapple Gray Missouri Fox Trotter. Bu atlar sakin tavırlarıyla bilinirler ve bu da onları idare etmeyi çok kolaylaştırır. Müthiş dayanıklılıkları ve güçlü yapıları onları mükemmel birer yük atı yapar ve aynı zamanda çok hızlıdırlar.

Her cinsin farklı bir görünümü vardır, bu nedenle bir oyuncu bu atlara aşık olursa, hepsi için aynı fiyata geniş bir seçim yapabilirler. İstatistiksel olarak, bu atların tümü aynıdır ve eğitimden sonra benzer potansiyellere sahip olurlar. Her şeyden önce Jack olarak kabul edilen, diğer atların efendisi olarak kabul edilen bu at, yarışın heyecanını ve iş atlarını kullanmayı seven oyuncular için güvenli bir yatırımdır. İnsanlar bununla asla yanlış bir yola gitmez.

Red Dead Online White Arabian Horse – 1,200$

Red Dead Online White Arabian Horse

Oyundaki en tanınmış atlardan biri olan Beyaz Arap atı, Red Dead Online ‘da bulabileceğiniz en nadir atlardır. Ambarino’daki Isabella Gölü’ne (haritada Kuzey) bakarlarsa vahşi doğada bulunabilirler.

Eğitilmeye başlanan bu atların neredeyse tüm istatistikleri maksimuma çıkarılabilinir ve bu da onları başa çıkılması gereken en iyi atlar yapar. Ancak ateşli öfkelerinden dolayı, içeri girmek ve eğitim almak bir mücadele olabilir. Bu atla başa çıkmak için sabrı ve zamanı olan oyuncular için sonuçlar buna değer olacaktır.

Rose Grey Bay Arabian Horse – 1,250$

Rose Grey Bay Arabian Horse

Rose Grey Bay Arabian Horse, Red Dead Online ‘daki en pahalısıdır. Beyaz desenli ve kahverengi yeleli sıcak gri bir görünüşleri vardır ve bu da onları gösteriş yapmak için çok özel bir at yapar.

Bu at, en iyi başlangıç ​​istatistikleriyle birlikte gelir. Keşfedildiklerinde, tüm istatistikleri (hız, dayanıklılık, kullanım, hızlanma ve sağlık) maksimize etme potansiyeline de sahiptirler. Arap atları, nadir olmaları ve eğitilmelerini zorlaştıran ateşli mizaçlarıyla bilinir, ancak keşfedildiklerinde para biriktirmek için yeterince motive olan oyuncular yatırımdan nadiren pişmanlık duyarlar.

Kaynak: Game Rant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir