red dead online mobil

Red Dead Online Mobil Cihazlara Geliyor

Red Dead Online, hayranlarından Grand Theft Auto Online kadar ilgi ve sevgi görmez, ancak bu, zaman ayırmaya değmeyeceği anlamına gelmiyor. Muhteşem açık dünyayı tek başınıza veya arkadaşlarınızla keşfetmek mutlak bir patlama ve çok oyunculu mod ile asla Red Dead Redemption II‘nin zirvelerine tam olarak uymasa da; kovboy hayranlığını ve vahşi batı sevenleri daha da memnun edecek ve çok daha fazla eğlenceli olacak. Eğer bu oyuna sahipseniz bir kere bile olsa oynayın.

Şu anda herkes için iyi haber var, haber; Microsoft’un Red Dead Online ‘ın Xbox Game Pass’e doğru yol alacağını duyurmasıdır. Online Western, Dragon Quest Builders 2 ve mükemmel Psychonauts dahil olmak üzere bir dizi diğer hit başlıkların yanı sıra popüler abonelik hizmetine de gelecek. Yakında geleceklerine dair güvence dışında, bu oyunlar için henüz belirlenmiş bir çıkış tarihi yok.

Açıkçası, Xbox Game Pass’e gelen yalnızca Red Dead Online gibi görünüyor. Bu, Red Dead Redemption II‘nin tek oyunculu bileşeninin hizmet aracılığıyla kullanılamayacağı anlamına gelir. Yazma sırasında; GTA V şu anda Game Pass’te ve Rockstar’ın en büyük iki tek oyunculu oyununun aynı anda abonelik tabanlı bir hizmette var olmasına izin vereceği bir dünya olduğunu hayal edemiyoruz.

Red Dead Online ‘ın Xbox Game Pass’e gelmesi ile ilgili özellikle heyecan verici olan şey; elbette mobil cihazlarda da satışa sunulacak olması. Game Pass aboneliğine ve Android telefona sahip olan herkes, hizmete girer girmez oyunu cihazlarından oynayabilecektir. GTA V şu anda aynı şekilde mobil cihazlarda oynanabilir ve yenilik hala tam olarak yıpranmadı. Oynayan birçok oyuncu var.

Red Dead Online, Her Telefonda Oynanamaz

red dead online mobil

Yazma sırasında xCloud’un hala yalnızca Android cihazlarda mevcut olduğunu bilmeyenler için vurgulamalıyız; ancak şu anda iOS cihazları için testler devam ediyor. Ayrıca, cep telefonunuzda oyun yayınlamak istiyorsanız biraz daha pahalı olan Xbox Game Pass Ultimate aboneliğine ihtiyacınız olacak ve deneyimden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız bir oyun kumandası klibi kesinlikle önerilir.

Red Dead Online ‘a, Grand Theft Auto Online’a ve Rockstar Games’e dair içerikler; haberler, güncellemeler ve yeniliklerden haberdar olmak için Rockstar Türkiye’yi takipte kalmayı unutmayın. Bizleri Twitter, Instagram ve Facebook’tan takip edebilir, Discord sunucumuza katılabilirsiniz. Ayrıca forumumuza üye olabilir ve yeni başlıklar açabilirsiniz.

Kaynak: gamingbible

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir