red dead online sınır macera

Red Dead Online: Sınır Saçaklarında Macera Bulun

Serbest Dolaşım Görevleri ve Etkinliklerinde Bonusların Avantajlarından Yararlanın, Sıralama Arttırmak için Ödüller Kazanın ve Daha Fazlası Bu

Red Dead Online ‘da sınır soğuk, sevgisiz bir yerdir, ancak sınırın yol kenarlarında ve dinlenme duraklarında bulduğumuz şeylerin nezaketinde ve sadakatinde bulunabilecek bir teselli vardır. Haritanızda turuncu bir simgeyle gösterilen herhangi bir Serbest Dolaşım Görevini tamamlamak, önümüzdeki hafta boyunca size normalin iki katı XP kazandıracaktır.

Herhangi bir Serbest Dolaşım Etkinliğine katılmak da sizi 19 Nisan’a kadar iki kat DP ile ödüllendirecek. King of the Castle, Fool’s Gold, Cold Dead Hands ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli rekabetçi ve işbirliğine dayalı zorluklara katılmak için ekranınızın sol üst köşesindeki davetlere göz atın.

red dead online posses

Red Dead Online Posses İçin Serbest Dolaşım Görevlerinde %40 Bonus

Yedekte benzer fikirlere sahip haydutlardan oluşan bir ekip ile toplanacak türden biriyseniz, bir Posse yardımıyla Serbest Dolaşım Görevlerini tamamlamanın %40 RDO $ ve XP bonusu kazanacağını öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız. Her zamanki %10 Posse bonusunun en üstünde bir kazanç bu hafta sizi bekliyor.

red dead online Gain Ranks, Earn Prizes

Red Dead Online ‘da Sıra Kazanın, Ödüller Kazanın

Sebat ve kararlılık kendi ödülleridir, ancak biraz ekstra motivasyon asla zarar vermez. Bugünden 19 Nisan’a kadar ( 1 hafta ) sıralama yapan oyuncular:

  • Bir Kademe kazanın ve Bluewater Marsh Hazine Haritasını edinin
  • Üç Kademe kazanın ve North Ridgewood Hazine Haritası ile ücretsiz Yetenek Kartı alın
  • Altı Kademe kazanın ve göl Isabella Hazine Haritası, iki ücretsiz Yetenek Kartı ve 150 $ RDO alın
red dead online Free For All

Red Dead Online ‘da Herkes Tek

Güvenli ve hızlı bir şekilde haritada dolaşın – Hızlı Seyahat bu hafta ücretsizdir. Bu arada berberler, önümüzdeki yedi gün boyunca saç, makyaj ve kozmetik diş hekimliği gibi tüm hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyorlar.

Red Dead Online Sınırlı Süreli Ögeler

carbow

Carbow Double Bandolier

porter

Porter Jacket

fernweather

Fernwater Coat

torranca

Torranca Coat (Belirli renkler mevcut)

folwell

Folwell Hat

griffith

Griffith Chaps (Belirli renkler mevcut)


Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesabını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, aşağıdaki ödüller alacaklardır: ( 3 hafta )

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • Kesilmiş Ametist Ödül Vagonu Tasarımına Ödül

Ayrıca, 10 Mayıs’tan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, ücretsiz bir Varmint Tüfeği için Teklifler ve Ödüller, Hunting Wagon’da %30 indirim ve 50 ücretsiz Tüccar Malları alacaklar.

red dead online prime

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir