red dead online legendary infamous bounties

Red Dead Online: Suçluları Adalete Teslim Edin

Ölü veya diri Hedefler için Ödüller Kazanın ve Bu Hafta Bounty Hunter Bonuslarından Yararlanın

Red Dead Online: Yerel gazeteler suç ve şiddet haberleriyle dolup taşıyor. Haydutlar çıldırdı ve onları adalete teslim etmek size ve RDO topluluğunun geri kalanına kalmış.

Efsanevi ve Rezil hedefler de dahil olmak üzere tüm Ödül Görevleri, bu hafta kovalamacaya çıkacak kadar cesur olanlara iki kat Rol XP’si dağıtırken, Manhunt ve Day of Reckoning gibi sizi hemcinslerinizle karşı karşıya getiren tüm Bounty Hunter Serbest Dolaşım Etkinlikleri de ödüyor. önümüzdeki yedi gün için 1.5X RDO$ ve Rol XP’si.

red dead online haberler

Kart taşıyan tüm Prestijli Ödül Avcıları, bir Hazine Haritası ve 100 adet Yüksek Hızlı Tüfek Cephanesi alacak. Seviye 30’a ulaşan ve Rol TP’lerini Altın karşılığında takas etmek isteyen deneyimli Ödül Avcıları, bu hafta normal ödeme oranının iki katı puan alacak ve her zamanki 50 Külçe yerine 10.000 Ödül Avcısı TP’si başına 1 Altın Külçe takas edecek. XP’nizi Altın ile değiştirmek için Duraklatma Menüsünün İlerleme bölümüne girin, Ödüllerinizi açın ve Bounty Hunter Ödülüne gidin.

Bu haftayı resmi hale getirmeyi ve lisanslı bir Ödül Avcısı olmayı seçerseniz, hayatta kalmanıza ve gelişmenize yardımcı olmak için 25 Fırlatma Bıçağı ve 50 tur Split Point Tekrarlayıcı Cephane alacaksınız. Uygulamanızı bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, ülke çapındaki Ödül Tahtaları, 7 Haziran’a kadar Prestijli Ödül Avcısı Lisansının maliyetinden 3 Altın Külçe düşürüyor. Red Dead Online.

Tüm bu eyleme hazırlanmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Endişelenmeyin – Rollere özel olanlar hariç tüm atlar ve silahlar için tüm Kademe gereksinimleri bu hafta kaldırıldı.

red dead online haberler

Tüm Rekabetçi Mücadelelerde Serbest Dolaşım Etkinliklerinde Çifte Ödül

Rekabet ruhuna uygun olarak, tüm Rekabetçi Serbest Dolaşım Etkinlikleri – Yay, Kafadan Vuruş, At Sırtı, Uzun Kol ve Yan Kol Öldürme Mücadeleleri, Balıkçılık Mücadeleleri ve Vahşi Hayvan Öldürme Görevleri dahil – normal DP’nin iki katı değerindedir. Red Dead Online.

Red Dead Online İndirimler ve Satışlar

Tüccarlar ve yerel satıcılar, yedekte silahla dışarı çıkıp esirleri geri getirenlere yönelik her türlü indirim sunuyor. Beş eyaletteki Ahırlarda tüm Bolalarda %50’ye varan indirimler ve Breton Atları, Geliştirilmiş Eyerler ve Ödül Avcısı Vagon Renkleri satışlarında %50’ye varan indirimler vardır. Tam liste için aşağıyı okuyun ve en iyi ürünlerle ilgili en son fırsatlar için Kataloğunuzu kontrol ettiğinizden emin olun. Red Dead Online.

Red Dead Online Sınırlı Süreli Ögeler

Dillehay Şapka

Dillehay Şapka

benbow ceket

Benbow Ceket

bağlı pantolon

Bağlı Pantolon

Calhoun Çizmeleri

Calhoun Çizmeleri

Darned Çoraplar red dead online

Darned Çoraplar

Orman Eldivenleri red dead online

Orman Eldivenleri

Prime Gaming Avantajları

Rockstar Games Social Club hesaplarını 7 Haziran’dan önce Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, Gelişmiş Kamera’nın yarısı için Teklifler alacak ve 15. Sıraya kadar belirli Kıyafetler, ayrıca 5 Karıştırma Toniği ve 5 Efsanevi Hayvan Feromonu Ödülü alacak.

prime red dead online

Kaynak: Rockstar Games Newswire

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir