red dead online
Sosyal Medyada Paylaş

Ödüller ve Bonuslar, Artı Yeni Katalog Teklifleri ve Daha Fazlası

Bunlar Red Dead Online’da hevesli bir girişimci olmak için iyi zamanlar. 9 Kasım’dan önce herhangi bir zamanda oyuna giriş yapan tüccarlar , 25 ücretsiz Tüccar Malları için bir Ödül kazanırken, aynı şeyi yapan Moonshiners , bir ücretsiz Mash Yedeklemesi için bir Ödül alacak . Bir Tüccar veya Kaçak içki satışı tamamladığınızda, kendinize , Satchel’ınızı her türden nadir ve değerli eşyalarla doldurmanıza yardımcı olacak bir Hazine Haritası elde edeceksiniz .

horse

Herhangi bir Rolde 5. Kademeye veya üstüne ulaşan Red Dead Online oyuncuları ücretsiz bir At (Kademe 40 veya daha düşük) alacaklardır . Atlar listenizi güçlendirmekle ilgileniyorsanız, tüm Ahır Stall’ları sınır boyunca Ahırlarda % 30 indirimlidir .

Wheeler, Rawson and Co.

Katalog Eklentileri

Bu haftadan itibaren, Wheeler, Rawson & Co. Kataloğu, yalnızca sınırlı bir süre için satışa sunulan her türden terzilik teklifine sahip. Bunlar şunları içerir:

tasman

Tasman Kıyafeti

hat

Benbow Jacket ve Squat Soba Borusu Şapkası

coat

Sabah Kuyruğu Ceket ve Ekose Şapka

gator

Timsah Şapkası

red dead online
red dead online
red dead online

Tuna Kıyafeti ve Desenli Bandana’nın sınırlı sayıda renk tonlarının yanı sıra

Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, aşağıdakiler için geçerli olan Ödüller kazanacak:

  • 5 Ücretsiz Efsanevi Hayvan Feromonu
  • 6.000 Doğalcı DP
  • Ücretsiz bir Vahşi Yaşam Kampı
  • Efsanevi Katata Elk derisinden hazırlanmış Ücretsiz bir Katata Ceketi.
prime
Sosyal Medyada Paylaş