red dead online

Red Dead Online: Tüm Yarışlar İçin Üçlü Ödüller

Artı İlk 3’te Bitirmek için Özel Ödüller, Posse Yarışlarında Bonuslar ve Daha Fazlası

Red Dead Online yarışlar: Önümüzdeki hafta gelecek sekiz yeni yarışa hazırlık olarak, tüm RDO Yarışlar 3X RDO $ ve XP dağıtıyor, kazanın veya kaybedin, ancak İlk 3’e girmeyi başarırsanız, herhangi birinden %40 indirimli bir Teklif alacaksınız. Sele. Serbest Dolaşımda siz ve kötü mürettebatınız birbirinizi en iyi şekilde kullanmak istiyorsanız, Posse Yarışlar 24 Mayıs’a kadar üç kat DP dağıtıyor.

Tüm bu sprintler ve maratonlar atınızı soluksuz bırakırsa, yerel Ahırlarınıza uğrayın ve çalışkan dostunuzun hayati değerlerini yenilemek ve yenilemek için ücretsiz bir At Bakım Paketi alın. Yarışlar

red dead online horse

Red Dead Online: İndirimler ve Satışlar

Ahırlardan bahsetmişken, tüm Yarış (yarışlar) Atı türlerinde %30 ve tüm Eyer çantalarında ve Üzengilerde %40 indirim sunuyorlar. Eyaletlerdeki silah ustaları Evans Repeater fiyatının yarısını ve Bow’da %40 indirim yapıyor. Herhangi bir Kıyafeti %40 indirimli olarak incelemek ve satın almak için yerel Terzinizi ziyaret edin veya Kataloğu açın.

Red Dead Online: Sınırlı Süreli Ögeler

Eberhart Kaban red dead online

Eberhart Kaban

Fanlı Soba Borusu Şapka red dead online

Fanlı Soba Borusu Şapka

Macbay Ceket

Macbay Ceket

Chambliss Korse

Chambliss Korse

Tuna Kıyafeti

Tuna Kıyafeti

Prime Gaming Avantajları

Rockstar Games Social Club hesabını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead O oyuncuları, aşağıdaki ödüller alacaklardır:

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • Ücretsiz Kesilmiş Ametist Ödül Vagonu Tasarımı

Ek olarak, 7 Haziran’dan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, Gelişmiş Kameranın yarısı için Teklifler alacak ve 15. Kademeye kadar olan Kıyafetlerin yanı sıra 5 Karıştırma Toniği ve 5 Efsanevi Hayvan Feromonu Ödülü alacaklar. Yarışlar.

prime red dead online

Gelecek olan yeni Red Dead O haberlerinden, yeniliklerinden, güncellemelerinden ve Rockstar Games’in diğer oyunlarının haberlerinden, yeniliklerinden ve güncellemelerinden anında bilgilenmek ve haberdar olmak için RockstarTR’yi takipte kalmayı unutmayın. Bizleri Twitter, Instagram ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Discord sunucumuza gelebilir ve forumumuza kayıt olabilirsiniz. Red Dead Online yarışlar, indirimler ve bonuslar ve ödüllerinin tadını çıkarın.

Ayrıca ilginizi çekebilir: GTA Online ve Red Dead O (yarışlar) için yaz güncellemeleri ve GTA V’in yeni geliştirilmiş ve genişletilmiş sürüm lansmanı çok yakında. GTA Online ve RDO İçin Önemli Gelişmeler

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir