red dead online telegram missions

Red Dead Online: Üç Yeni Solo Oyun Görevi

Red Dead Online ‘da bu hafta: üç yeni solo oyun görevi var.

Red Dead Online ‘da sınırda dolaşan tüm dış işçileri ve kiralık silahları aramak: üç yeni solo oyun misyonu artık telgrafla alınabilir. Sadece “J” olarak bilinen gizemli bir kaynaktan gelen Yeni Bir İstihdam Kaynağı misyonları, parasal ödül için tehlikeli görevleri ve görevleri tamamlamaya gönüllü eller içindir. Tadını çıkarın.

Red Dead Online horse

A One Horse Deal

Braithwaites, Emerald Ranch’ten ödüllü, evcilleşmemiş beyaz bir Arap yarış atı satın almak için bir anlaşma yapıyor. Göreviniz anlaşmaya müdahale etmek, öngörülemeyen canavarı evcilleştirmek, atı bağlantınıza teslim etmek olacak. Bu çok değerli bir at, bu yüzden gardiyanların peşine düşmesini bekleyin.

Red Dead Online rich

Rich Pickings

Söylentilere göre, Saint Denis belediye başkanı, ceplerini Amerika’ya kaçırılan el konulmuş mücevherlerle doldurmakla meşgul. Belediye Başkanı, sıkı korunan malikanesinde zulasını saklar – içeri girin, mücevherleri kapın ve canlı olarak çıkın. Oldukça aksiyonlu!

Red Dead Online outrider

Red Dead Online Outrider

Bir vagon, Brittlebrush Trawl’dan dışarı çıkıyor ve yetenekli bir kişinin yolda saldırganlara ve barikatlara karşı destek sağlamasını gerektiriyor. At sırtında mı yoksa pompalı tüfekle mi eşlik edeceğiniz size kalmış, ancak sürücü ölürse, vagonu gerekli herhangi bir şekilde hedefine götürmek sizin sorumluluğunuzdadır – ve kargo hakkında çok fazla soru sormayın.


Her yeni görev üç zorluk seviyesi içerir ve her tekrarla giderek daha zor hale gelecektir. Yeni Bir İstihdam Kaynağı başlatmak için, herhangi bir yerel Postanede veya Kamp Kilit Kutunuzda posta kutunuzu kontrol edin. Ve tüm yalnız sınır kaşifleri için, bu üç görev yalnızca solo oyundur. Yola çıkmadan önce ilgili tüm bilgileri getirmek için Satchel’ınızdaki Telegram’ı görüntüleyin. Ve gelecekte yeni görevler için gözünüzü dört açın.

Rockstar Games’in gelecekteki haberleri ve Red Dead Online, Red Dead Redemption 2 veya diğer oyunlar ile ilgili Türkçe içerikleri anında öğrenmek ve haberdar olmak için bizleri sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Discord sunucumuza katılarak mesajlaşabilir, oyun arkadaşı bulabilir ve oyun hakkında tartışabilirsiniz. Forumumuza üye olarak çok daha fazlasına erişebilirsiniz. Teşekkürler. – Rockstar Türkiye Editör Ekibi.

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir