red dead online yeni at yarışları

Red Dead Online: Yeni At Yarışları Artık Mevcut

Artı Tüm Yarışlarda 3X RDO $ ve XP Bonusları Devam Ediyor ve Daha Fazlası

Red Dead Online ‘da yaklaşan yaz güncellemesinin öncesinde, bitiş çizgisine çılgın ve şiddetli bir hamle yaparak hayatı ve uzuvları riske atmak için doğru beceri, incelik ve pervasız terk kombinasyonuna sahip olup olmadığınızı kendinize sorun. Bu hafta yeni yarışlar ile Red Dead Online oyuncuları, atlarını değerli yarışmacılara karşı tam bir sprint için çalıştırmak için birçok fırsata sahip olacak. Yeni at yarışı!

red dead online yeni at yarışları

Klasik Yarışların Noktadan Noktaya, Tur ve Açık varyantlarının yanı sıra Hedef Yarışlar da dahil olmak üzere sekiz yeni Yarış oynamak için bu haftanın öne çıkan Serisine katılın. Ek bir bonus olarak, tüm Yarışlar bu hafta 3X RDO $ ve XP vermeye devam edecek ve İlk 3’e yerleştirmek size herhangi bir Eyerde %40 indirim fırsatı kazandıracak. Ayrıca, yeni Yarışlardan herhangi birini tamamladığınızda, Geliştirilmiş Yay ve 20 Ok’un yarısı için iyi bir Teklif de kazanacaksınız.

red dead online yeni at yarışları

Red Dead Online İndirimler Devam Ediyor ve Satışta Kalan Zaman Sınırlı Ögeler:

Bu, yerel raflardan ve Wheeler, Rawson & Co. Kataloğunun sayfalarından kaybolmadan önce Fanlı Soba Borusu Şapkası, Eberhart Kaban, Macbay Ceket, Chambliss Korse ve Tuna Kıyafetini almak için geçen hafta. Red Dead Online yeni at yarışı.

Tüm Yarış Atı ırkları %30 indirimli olarak satışta kaldığı için indirimler bu hafta da devam ediyor. Eyer çantaları, Üzengiler, Kıyafetler ve Yay da %40 indirimli olarak satışta kalacak – ayrıca bu hafta Evans Tekrarlayıcıyı yarı indirimli alabilirsiniz.

Prime Gaming Avantajları

Rockstar Games Social Club hesabını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, aşağıdaki ödüller alacaklardır:

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • Ücretsiz Kesilmiş Ametist Ödül Vagonu Tasarımı

Ek olarak, 7 Haziran’dan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, Gelişmiş Kameranın yarısı için Teklifler alacak ve 15. Kademeye kadar olan Kıyafetlerin yanı sıra 5 Karıştırma Toniği ve 5 Efsanevi Hayvan Feromonu Ödülü alacaklar.

prime

Gelecek olan yeni RDO haberlerinden, yeniliklerinden, güncellemelerinden ve Rockstar Games’in diğer oyunlarının haberlerinden, yeniliklerinden ve güncellemelerinden anında bilgilenmek ve haberdar olmak için RockstarTR’yi takipte kalmayı unutmayın. Bizleri Twitter, Instagram ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Discord sunucumuza gelebilir ve forumumuza kayıt olabilirsiniz. Red Dead Online yeni at yarışı, indirimler ve bonuslar ve ödüllerinin tadını çıkarın.

Kaynak: Rockstar Games Newswire

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir