red dead online
Sosyal Medyada Paylaş

Ayrıca Red Dead Online’da Bir Aylık Kalıcı Posse Ödülleri

Red Dead Online 2022’ye bonuslarla başlayın! A Land of Opportunities Görevlerinde dul Jessica LeClerk’e rahmetli kocasının intikamını alması için yardım etmek, önümüzdeki dört hafta boyunca size 2X RDO$, XP ve Gold kazandıracak. Bu arada, “Destroyed By Grief” finalini tamamlamak size Kasap Masası, Koleksiyoncu Çantası, Moonshine Shack, Sample Kit veya Bounty Hunter Lisanslarından herhangi birinden 5 Altın Külçelik Teklif getirecektir.

call to arms

1 Şubat’a kadar 3X Yetenek Kartı DP’si almak için Call to Arms’ta savunmanızı kurun, saldırganları savuşturun ve müttefiklerinizi saldırılara karşı koruyun.

red dead online featured series

Red Dead Online: Yeni Yıla Yeni Kazançlar

Tüm Öne Çıkan Seriler, ay boyunca 2X RDO$ ve XP dağıtacak. Önümüzdeki her hafta nelerin mevcut olduğunu detaylandıran bir zaman çizelgesi için aşağıya bakın ve buna göre hazırlanın.

6-10 Ocak: Takım Çatışması Serisi (Hardcore)

 • 2.000 XP için bir Ödül almak için bu hafta boyunca Kalıcı Bir Posse ile oynayın
 • Herhangi bir Tabancada %30 indirimli Teklif için bu haftanın Öne Çıkan Serisinde bir maç kazanın
 • Ücretsiz Yetenek Kartı için bir Ödül almak için bir Efsanevi veya Rezil Ödül ile birlikte standart bir Ödül tamamlayın

11–17 Ocak: Çatışma Serisi (Hardcore)

 • Tennessee Whiskey, Irish Whisky ve Scotch Whiskey’i Madam Nazar’a iade ederek bu haftanın Haftalık Koleksiyonunu teslim edin.
 • Sizi Kuzey Tumbleweed’in altında bir nakliyeye götüren ücretsiz bir Hazine Haritası elde etmek için Kalıcı Müfrezenizle bir Silah Çağrısı turuna katılın
 • Bir Tabancada %30 indirimli Teklif almak için bu haftanın Öne Çıkan Serisinde bir maç kazanın

18-24 Ocak: Devralma Serisi (Hardcore)

 • 25 Capitale için bir Ödül almak için Persistent Posse’unuzla birlikte herhangi bir Blood Money Fırsatını tamamlayın
 • 100 tur Ayrık Noktalı Tüfek Cephanesi almak için herhangi bir Efsanevi Hayvanı avlayın veya örnek alın
 • Bir Tekrarlayıcıda %30 indirim için bir Teklif almak için bu hafta veya bir sonraki hafta bir Aday Seriye katılın

25–31 Ocak: Team Gun Rush (Hardcore)

 • Ücretsiz bir Porter Ceketi almak için bir Persistent Posse ile Öne Çıkan Seri oynatma listesine katılın
 • Benbow Ceketini almak için bir Tüccar veya Moonshiner Satış Görevi tamamlayın
 • Bir Tekrarlayıcıda %30 indirimli Teklif almak için Aday Serilere katılın
rdo gang

Red Dead Online: Çete Sığınakları İçin Çifte RDO$ ve XP

Seyahatleriniz sırasında herhangi bir Çete Sığınağına rastlarsanız; onları sınırın yüzeyinden sildiğinizden emin olun, çünkü bunlar 2X RDO$ ve XP ödeyecekler ve yenilen düşmanlarda Capitale bulma şansları artacaktır. ilave olarak.

red dead image

Sınırlı Süreli Giysilerin İadesi

Kendinize yeni bir görünüm kazandırın: Sınırlı süreli bir parça giysi yerel Terzilere ve Wheeler, Rawson & Co. Kataloğuna geri dönüyor. Irwin Mont, Salter Ayakkabı; Kazak Şapka, Kürklü Eldivenler, Darned Çoraplar, Kravatlı Pantolonlar ve Yelpazeli Soba Borusu Şapkasını 1 Şubat’tan önce aldığınızdan emin olun. Red Dead Online ile yeni yıla.

İndirimler

Yerel Silah Ustalarında ve Katalog sayfalarında Lancaster Tekrarlayıcı; Çift Etkili Revolver ve Yarı Otomatik Av Tüfeği için muaf rütbe gereksinimlerinden yararlanarak silahlarınızı güçlendirin.

Hükümler genellikle hayatta kalmak ve öğelerde gelişmek arasındaki farkı yaratır. Özellikle aşağıdaki taze yiyecekler önümüzdeki dört hafta boyunca ücretsiz olduğunda, bir sonraki maceranızı yalın yaşamda bir egzersiz yapmayın: İhale Domuz Loin, Olgun Geyik Eti, Prime Sığır Eklem; Peynir Takozları, Tuzlu Sığır Eti, Bartlett Armut, Taze Şeftali, Yerel Havuç, Elle Toplanmış Mısır ve Meyve Bahçesi Elmaları.

Yeni bir sayfa açmak ve yeni bir hayat kiralamak, Karakter Oluşturucuyu ziyaret etmek ve Yeni Yılın bu ilk ayı için Görünüm Değişikliği maliyetinin yarısını almak kadar kolaydır.

Eski, güvenilir atınız bu günlerde güvenilir olduğundan daha mı yaşlı? Tüm Nokota ve Mustang Atlarında %30 indirim almak için yerel Ahırlarınızı ziyaret edin ve ihtiyaçlarınıza uygun yeni bir binek bulun. Bu ay (herhangi bir rolde) 3 günlük bir rol mücadelesi serisine ulaşmak, size ek bir bonus olarak Kneller Dakota Eyerini de kazandıracak.

Daha önce listelenen sınırlı süreli giysilere ek olarak, tüm Şapkalar Terzilerde ve Katalogda %30 indirimlidir. Yeni başlangıçlar başlatmak için dost yüzlerle bir araya gelme ruhuyla, tüm Persistent Posse ücretlerinden 1 Şubat’a kadar feragat edilir. Bu arada, tüm Persistent Posse liderleri; Şubat’tan önce herhangi bir noktada Red Dead Online oynamak için giriş yaptıkları için “Cehennem Evet” İfadesini alacaklar. 1. Yeni yıla.

Prime Gaming & Social Club

Rockstar Games Social Club hesaplarını 17 Ocak’a kadar Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, ücretsiz Bolt Action Rifle and Coat için Ödüller alacaklar. Prime Gaming’e 18 Ocak ile 14 Şubat arasında bağlanan oyuncular, ücretsiz bir çift seçkin Pantolon için bir Ödül ve bir Arap Atı için %30 indirimli Teklif alacaklar.

prime

Kaynak: Rockstar Games Newswire

Sosyal Medyada Paylaş