red dead online halloween
Sosyal Medyada Paylaş

Öncelikle bahsedelim ki bizim böyle spekülasyon haberimiz epey önceden vardı. Bugünkü içeriği onun üzerine güncelleme olarak kabul edebiliriz.

Bazı araştırmacı oyuncular, Red Dead Online‘ın dosyalarını araştırdı ve zombi gibi görünen 50 yeni karakter modeli keşfetti. Diğer keşifler arasında yeni ürpertici müzik, Halloween Outlaw Pass ve ürkütücü kozmetikler yer alıyor.

YouTube kanalı ve dosyaları bulan Red Dead Guides tarafından dün yayınlanan bir videoda görüldüğü gibi, zombi modelleri Red Dead Online‘ın dosyalarına gömülmüş gibi görünüyor. Şu anda bu zombiler oyunda kullanılmıyor ve dosyalarda “Army of Fear” modelleri olarak adlandırılıyor.

Bu potansiyel zombilerin yaklaşan bir Cadılar Bayramı etkinliğiyle bağlantılı olabileceğine dair olası kanıtlar var. Temmuz ayında başka DataMiner yeni ve kullanılmamış müzik bulunmuştu. Yeni ses dosyaları korku kelimesini içeriyordu. Bazı dosyalar, A harfi ile başlayan bir şeyden korkma olabilen “FOA” harflerini içerir. Bu içerikler A rmy O f F ear modellerine bağlıdır.

Yani hem bu yeni modeller hem de yeni müzik bir şekilde bağlantılı görünüyor. İlginç bir şekilde Red Dead Online‘daki son Cadılar Bayramı etkinliğinde de korku kelimesi kullanılmıştı. Ayrıca GTA Online‘da Rockstar, her yılki ürkütücü güncelleme için aynı Cadılar Bayramı Sürprizi adını kullanıyor. Bu nedenle Rockstar‘ın Red Dead Online‘ın yıllık ürkütücü etkinliği için her yıl korku teması kullanarak aynı şeyi yapması çok normal ve muhtemeldir.

Red Dead Online Cadılar Bayramı Sızıntıları

Yeni zombi modellerinin ve müziğin ötesinde, çeşitli araştırıcılar olası bir Cadılar Bayramı temalı Outlaw Pass hakkında çok sayıda dosya ve resim buldu. Biz bu arkadaşlara “veri madencisi” diyoruz. Veri madencilerine göre geçiş, yalnızca 20 seviye ile normal Outlaw Pass‘lardan daha küçük olacak. Geçişin premium versiyonu 15 altın bara mal olacak ve oyuncuların açacağı ödüller merak edenler için çevrim içi olarak da sızdırılmış gibi görünüyor.

rdo halloween
red dead online zombi
red dead online zombi
red dead online zombi

Tüm bunlar, yakın bir zamanda büyük bir Cadılar Bayramı güncellemesine işaret ediyor gibi görünüyor. Bu yeni güncelleme nihayet oyunculara Red Dead Online‘ın 2018’de yayına girmesinden bu yana özledikleri zombi öldürme eylemini verecek. Ya da verecek mi? Muhtemelen, göreceğiz.

Unutmayın, bu sızıntılar gerçek görünürken ve kanıtlar zombileri içeren büyük bir Cadılar Bayramı etkinliğine işaret ederken, bunların hiçbiri Rockstar tarafından resmi olarak onaylanmadı.

Sosyal Medyada Paylaş