red dead redemption 2 dlc

Red Dead Redemption 2 DLC İçin İmza Kampanyası

Rockstar Games’in harika oyunu Red Dead Redemption 2 hayranları daha fazla tek oyunculu içerik istiyorlar ve Red Dead Redemption 2 DLC ‘yi elde etmek için Change.org imza kampanyası başlattılar.

İki yıl önce, kullanıcı Ivan Ojeda, Change.org’da ” Tek oyunculu Red Dead Redemption DLC ” adlı bir imza kampanyası başlattı. Soru ise oldukça açık: “Sesimizi duyuralım. Tek oyunculu Red Dead Redemption 2 DLC‘ler istiyoruz. Ücretsiz olması gerekmiyor.” İmza kampanyası muhtemelen bir süre fark edilmeden sessiz sedasız ilerledi. Ancak son zamanlarda yoğun bir şekilde dikkat çekiyor. Rockstar bunu görmüş olabilir mi?

Şimdi ise bir baktığımız zaman, Ojeda’nın kampanyasının 7.500 hedefinden 6.515 destekçi topladığını ortaya koyuyor. İlginç olan, bu destekçilerin çoğunun son birkaç gün içinde gelmiş gibi görünmesidir. Sadece üç gün önce, dilekçe 6.000 imzayı geride bıraktı. Bu yazının yazıldığı sırada yani biz size bu yazıyı hazırlarken, imzalar hala atılmaya devam ediyor.

Şimdi olduğu gibi, Red Dead Redemption 2 DLC‘si pek olası görünmüyor. Rockstar, Red Dead Online’ı kendi haline ayırdı, Red Dead Redemption 2’den bağımsız olarak satılıyor ve oynanılıyor. Ayrıca Rockstar, GTA Online’ı da geliştirmeye bir yandan devam ediyor. Bunlardan ziyade Take-Two’nun CEO’su, Rockstar’ın tek oyunculu oyunlara olan bağlılığını yeniden doğruladı. Yine de, Rockstar geri dönüp Red Dead Redemption 2 için hikaye DLC’si yapmadan önce muhtemelen GTA 6 oyunu çıkacak. Red Dead Redemption serisi hayranları Red Dead Online’daki Outlaw Pass ile yetinmek zorunda kalacaklar. Bizler de en az oyuncular kadar Red Dead Redemption 2 DLC‘nin çıkmasını istiyor, Rockstar’ın oyuncuların sesini duymasını bekliyoruz. Kim bilir, bir gün belki de bu mümkün olur ve Rockstar Red Dead Redemption 2 için bir DLC çıkarır. Ne de olsa Red Dead Redemption 1 için bir DLC çıkmıştı.

Red Dead Redemption 2 DLC İmza Kampanyası Sonucu Ne Olur

red dead redemption 2 gizem

Change.org sitesinin imza kampanyalarını hemen hemen herkes bilir. Sitenin imza kampanyalarıyla birçok kişi sesini duyurabilmiş ve farklı birçok konu ile ilgili çözüm yolu bulunmuştur. Eminiz ki Rockstar hayranların bu kadar çok isteğini geri çevirmeyecektir. Ne de olsa, hayranlar çok istiyor diye, Rockstar’ın onları umursamadığını sandığı için Cayo Perico Heist güncellemesini piyasaya sunmuşlardı. Rockstar Games ‘in hakkını yemeyelim, hayranların en bıkkın olduğu dönemde gelmiş geçmiş en iyi güncellemeyi yapabilen ve bunu da dünyada pandemi ilan edildiğinde yapmıştı. Herkes bu güncelleme için evden çalışmış ve çok başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştı. Rockstar Games ve ekibini bir kere daha tebrik ediyoruz. Change.org kampanyası için de başarılar diliyoruz, umuyoruz ki Red Dead Redemption 2 için bir DLC çok yakın bir zamanda olmasa da çok ileride gelecek.

Change.org imza kampanyasına oy vermek için: RDR2 DLC İmza Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir