red dead redemption remaster
Sosyal Medyada Paylaş

Red Dead Redemption, Rockstar Games ‘in gündemindeki bir sonraki oyun olacak. Çeşitli kaynaklardan edinilen bilgilere ve söylentilere göre; Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ‘dan sonra geleceği iddia ediliyor.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ‘dan sonra GTA San Andreas, GTA 3 ve GTA Vice City geniş kapsamlı güncelleme aldı. Yüksek çözünürlüklü dokular, geliştirmeler, iyileştirmeler ve yeni aydınlık, parlaklık, çevre geliştirmeleri; yükseltmeleri de dahil olmak üzere çeşitli birçok güncelleme ve yenilik aldı. Eski sürümleri ile kıyasladığınızda aralarındaki farkı açıkça görmek mümkün olacaktır.

Rockstar’ın oyunları hakkında içeriden bilgilere sahip olan Rockstar Mag ‘den Chris, Grand Theft Auto 6 ve Red Dead Redemption Remaster ile ilgili bazı bilgileri paylaştı. Ayrıca Rockstar Mag, ciddi ve güvenilir olduğu kanıtlanmış bir site ve kaynaktır.

Remaster Gelecek İddiasının Kaynağı ve Söylentiler

red dead redemption

Chris’e göre Grand Theft Auto 6 şu anda geliştirme aşamasında. Rockstar, Dan Houser şirketten ayrıldıktan hemen sonra geliştirmeye yeniden başladı. Sadece bu değil, Take-Two başlangıçta oyunu 2020’de duyurmayı planlıyordu. Burası işte ilginç yanı ve heyecan verici. Chris’in belirttiği gibi, Rockstar 2019’dan beri hikayeyi ve diğer oyun unsurlarını çok fazla değiştirdi. Görünüşe göre GTA 6, Rockstar’ın şimdiye kadar geliştirdiği en kaotik proje.

Son olarak Chris, Rockstar’ın Red Dead Redemption Remaster üzerinde çalıştığını iddia etti. (Chris bu remaster’ın hangi platformlar için çıkacağını söylemedi. Ancak bu çok uzak bir zaman olduğu için mevcut nesil konsollarda ve PC’de çıkacağını varsayabiliriz). Bu remaster, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’a benzer olacak. Başka bir deyişle, sadece bir “ çözünürlük artışı ” Remaster olmayacak ve yeni grafiksel özellikler içerecek. Chris ayrıca bu remaster’ın yakın zamanda çıkmayacağına inanıyor.

Sizce Rockstar Games GTA 6’yı geliştirirken bir yandan da Red Dead Redemption Remaster üzerinde çalışıyor mudur? Bize sorarsanız neden olmasın. Sonuçta Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’u piyasaya sunduklarında ve geliştirme aşamasında oldukları zaman da GTA 6 geliştirme süreci içerisindeydiler. Kim bilir, belki de Rockstar Games’in bu kadar sessiz kalması bazı büyük şeylerin habercisi olabilir. Yeni içerikler, güncellemeler ve haberler için RockstarTR’yi takipte kalmayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Kaynak: Dark Side Of Gaming

Sosyal Medyada Paylaş