rockstar games gta series videos

Rockstar Games, Yakında Yeni Bir Oyun Duyurabilir

Rockstar Games ‘in North stüdyosundan yeni bir iş ilanı, bir sonraki oyunun tamamlanmaya yakın olduğuna dair söylentilere yol açtı.

The National tarafından tespit edilen bir bilgiye göre, Rockstar kariyer sayfası yakın zamanda Game Tester iş ilanı ile güncellendi. Şirketin bir Game Tester’ı işe alması; bir sonraki oyunun durumunun bir göstergesidir ve geliştirme aşamasında daha önce düşündüğümüzden daha ileride olabileceğini ima eder.

Game Tester’lar genellikle bir proje tamamlanmak üzereyken veya en azından oynanabilir bir durumdayken işe alınır. Rockstar Games‘ten epeydir haber alamadığımızı düşünürsek, pek çok hayran bu ilanın bir sonraki oyun ne olursa olsun test etmeyi içereceğini varsayıyor.

İlk akla gelen oyun GTA 6 olsa da henüz öyle olması pek olası değil. Sadece bu oyun henüz açıklanmadı; aynı zamanda Rockstar Games bu projelere zaman ayırmayı seviyor ve kesinlikle Red Dead Redemption 2‘den hemen sonra çıkarmayacak gibi görünüyor.

Rockstar Games ‘in Yeni İlanı, GTA V’in Geliştirilmiş Sürümü İçin Olabilir

rockstar games iş job

Bu ilan, belirtilmemiş bir başlık için yalnızca genel bir proje için değilse, büyük olasılıkla referans verdiği oyun GTA V‘in yaklaşan genişletilmiş ve geliştirilmiş sürümüdür. Bu oyun geçen Ağustos ayında PS5 tanıtım akışının bir parçası olarak açıklandı ve bu yıl içerisinde piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Bunu akılda tutarak; oyuna yeni şeyler ekleyeceği onaylandığı için Rockstar Games ‘in bu proje için Game Tester’ları işe almaya başlaması mantıklı geliyor. Şu anki GTA V güncellemesinin kapsamını henüz tam olarak bilmiyoruz; ancak bir oyun test cihazına ihtiyaç duyarsa, bazı grafikleri ve aydınlatmayı değiştirmekten çok daha büyük olabilir.

Rockstar Games ‘in, henüz duymadığımız sahne arkasında başka bir oyun üzerinde çalışıyor olması da tamamen mümkündür. Söylentiler, orijinal Red Dead Redemption‘ın bir remasterının gündemde olduğunu; ancak uzun süredir devam eden söylentinin Bully‘nin devamı olduğunu belirtti. Bütün cevapları bekleyip göreceğiz. Ne olup bittiğinden haberdar olmak için bizleri takip edebilirsiniz.

Rockstar Games ‘e ait olan içeriklerden; güncellemelerden ve haberlerden anında haberdar olmak için Rockstar Türkiye’yi sosyal medyadan takip etmeyi ihmal etmeyiniz. Twitter, Instagram ve Facebook’tan bizleri takip edebilir, Discord sunucumuza katılabilir ve forumumuza üye olabilirsiniz.

Kaynak: TheNational

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir