grand theft auto 6

Rockstar Games’in Yeni İlanı, GTA 6 Trailer İçin Olabilir

Rockstar Games’in Grand Theft Auto hayranları, olası bir GTA 6 duyurusu ile ilgili umutlarını canlı tutmaya devam ediyor ve şimdi; Rockstar Games’ten yeni bir iş ilanı, bir fragmanın yolda olabileceğini gösteriyor gibi görünüyor.

Rockstar Games, son zamanlarda GTA 6 ‘ya gizli mesajlar ve hatta GTA Online’ın oyun içi reklamları şeklinde bazı selamlar veriyor. Söylemeye gerek yok, yutturmaca giderek artıyor ve bir kaynama noktasına ulaşıyor. Şirket henüz resmi olarak bir şey açıklamamış olsa da, hayranlar Rockstar kariyer sayfasında oldukça ilginç iş ilanlarını gördü.

İş ilanı New York’ta bir “Sinematik Oynanış Yakalama Sanatçısı” içindir ve iş tanımı bazı az söylemek ilgisini çekmekte. Gönderide, “Bu rol, çevrimiçi ve TV kampanyalarında kullanılmak üzere oyun içi çekimlerin yapılmasından sorumludur;” yazıyor ve toplanan oyunun fragmanlar için olduğunu gösteriyor.

Ayrıca şöyle yazıyor: “Oyun Yakalama ekibi; yalnızca oyun içi çekimler kullanarak olağanüstü videolar üretmek için video düzenleme ve fragman ekiplerimizle birlikte çalışıyor.” Bu; Rockstar’ın GTA Online veya Red Dead Redemption gibi oyunlarından herhangi biri için olabilirken; reklamın başka bir kısmı öne çıkıyor ve hayranlarının bunun GTA 6 ‘nın nihayet yolda olduğuna dair bir işaret olduğunu umuyor.

Rockstar Games’in İş İlanı, Gerçekten GTA 6 İçin mi

rockstar games gta 6 ilan

Nitelikler, adayın “mevcut platform (PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One, PC) video oyunu başlıklarının birinci sınıf oyuncusu” olmasını gerektiriyor. Listede PlayStation 5 ve Xbox Serilerini listelemek çok önemli çünkü geriye dönük uyumluluğun yanı sıra; Rockstar bu konsollar için henüz bir oyun yayınlamadı.

Tabii ki, GTA V’nin yeni nesil sistemlere aktarıldığı biliniyor ve orijinal 3D üçlemenin yeniden düzenlendiği söylentileri var; bu yüzden bu tamamen GTA 6 ‘yı hariç tutmasa da akılda tutulması gereken bir şey. Ancak taraftarlar umutlu ve şüpheci olmaya devam ediyor. Reddit’te “Umarım bu GTA VI içindir, ancak GTA V E&E içinse şaşırmam,” diye yazdı.

Bu arada, girişi ilk olarak yayınlayan kullanıcı, keşfi düşünen bir emoji ile basitçe altyazılı yaptı. Geleceğin neler getireceğini görmemiz gerekecek, ancak GTA 6 için aldatmaca tüm beklentileri aşmaya devam ediyor. Rockstar nihayet oyunu ortaya çıkardığında, internetin çıldıracağını garanti etti.

Kaynak: Dexerto

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir