gta vi gta 6

Rockstar Web Sitesindeki Gizli Sayfalar GTA 6 İçin mi

Rockstar Web sitesini hemen hemen hepimiz takip ediyoruz. Rockstar Games, yıllardır GTA 6 çıkış tarihi ile ilgili sorularla dolup taşıyor ve bazı hayranlar nihayet büyük açıklaması için ilk ipucunu bulduklarını düşünüyor. Geliştiricilerin isimsiz bir sürpriz duyuru hazırladıkları bildiriliyor. Grand Theft Auto ve Red Dead Redemption hayranlarının bileceği gibi, Rockstar’ın resmi haber gönderilerinin nihai kaynağı Newswire’dır. Burada, hem Red Dead Online hem de GTA Online için güncellemeler düzenli olarak yayınlanmaktadır.

6 Nisan’da geliştiriciler Naturalist ödülleri için bir haber sayfası yayınladılar; ancak sadece bir gün sonra çok daha geniş bir çekiciliğe sahip bir şey hakkındaki spekülasyon büyüyor. Web sitelerinde daha fazla ipucu ortaya çıktı ve bu GTA hayranları için iyi bir haber olabilir.

Rockstar Web Sitesindeki Gizemli Sayfa

Önde gelen bilgi sızıntısı Tez2 ‘den, Tez; GTAForums’ta çok ilginç bir şey yayınladı ve bu, YouTuber MrBossFTW tarafından ikiye katlandı. Tez şunları yayınladı: “Yani, Rockstar bir makaleyi bir kez daha atladı. Hiçbir şey ifade etmiyor olabilir veya sadece bir ‘GTA Online İş Gündem’ makalesi için ayrılmış olabilir vb. Heck, GTA Online ile ilgisi bile olmayabilir.” Ölü sayfanın sıfır bilgisi veya ipucu gerçekten var; bu yüzden gerçek içerik herhangi bir şey olabilir. 62005 numaralı ve ipuçları açısından ulaştığı kadarıyla. Diyerek, bunları beliriyor Tez2.

rockstar web 404

YouTuber, GTA 6 Haberlerinin Mümkün Olduğunu İma Ediyor

MrBossFTW şunları söyledi: “Şimdi pek çok kişinin, Grand Theft Auto Online’ın bağımsız sürümü olan GTA 5’in genişletilmiş ve geliştirilmiş sürümü için çok umutlu olduğunu düşünüyorum – ancak bunlar muhtemelen birlikte duyurulacak. Veya potansiyel olarak Grand Theft Auto Online için sırada ne var.” Daha sonraki bir mesajda Tez2; “GTA Online ile ilgili olmadığını” iddia etti ve bu, insanları gerçekten de epey düşünce içerisine soktu.

MrBoss FTW şunları ekledi: “Bunun; yeni bir başlık gibi gelecekte bir başlık için çok muhtemel olduğunun açık bir göstergesi olduğunu düşünüyorum. Ya da bu, eski Grand Theft Auto oyunlarının yenilenmesi gibi bir şey için.”

Potansiyel Olarak GTA Remaster Var mı

Bu haber gönderisinin içeriği açısından yazı yazıldığı sırada hiçbir şey teyit edilmemiştir. Küçük bir GTA Online güncellemesi kadar sıkıcı bir şey olabilir; bildiğimiz kadarıyla ya da hayranlar GTA 6 ile büyük ikramiyeyi yakalayabilir.

MrBoss açısından, geçmişte, Rockstar’ın kendisinden, Grand Theft Auto oyunları için gelecekteki yeniden düzenlemelerin masada olduğuna dair güçlü işaretler vardı. Önceki bir açıklamada, Take Two CEO’su Strauss Zelnick, eski oyunların “en iyi” sürümlerinin teslim edileceğine söz vermişti. Zelnick, “Sadece başlıkları aktarmıyoruz, aslında yeni sürüm için başlığı farklı kılacak en iyi işi yapmak için zaman ayırıyoruz; lansmanını yaptığımız yeni teknoloji için” dedi Zelnick.

“Böylece teknolojiyi geliştiriyoruz, görselleri geliştiriyoruz ve performans iyileştirmeleri yapıyoruz. İşte bu yüzden, yeniden düzenlenmiş başlıklarımızın genellikle çok iyi performans gösterdiğini düşünüyorum.” Hiçbiri tarihsel içerik açısından açıklanmadı; ancak GTA Online’ın yeni nesil konsollar için bir facelift aldığını göreceğiz – PS5 ve Xbox Series X | S.

Kaynak: Dexerto

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir