the music locker
Sosyal Medyada Paylaş

Ayrıca Grand Theft Auto Online’ın Şimdiye Kadarki En Büyük Müzik Güncellemesinde FlyLo FM ve Worldwide FM için Kapsamlı Güncellemeler

The Music Locker’ın büyük açılışının ve yerleşik DJ’lerin yeni listesinin yanı sıra, GTA Online’ın müzikal evreni, Cayo Perico Heist’in lansmanında üç yeni radyo istasyonu ve hit istasyonlar FlyLo’ya gelen yepyeni mikslerle daha da genişliyor. FM ve Worldwide FM, toplam 250’den fazla yeni parça için, bunu GTA Online’ın şimdiye kadarki en büyük müzik güncellemesi yapıyor.

gtapng
stillslipping

Still Slipping Los Santos

İngiliz DJ Joy Orbison kendi korsan radyo istasyonunu – Still Slipping Los Santos – Mirror Park’tan çıkarma umuduyla Los Santos‘ta mağaza açtı. Joy, kitlelere ev, tekno, matkap ve davul ve bas gibi kusursuz bir karışım sunmaya hazır; tek sorun, mahallesinin ötesine ulaşacak kadar güçlü bir sinyal almakta zorlanması. Sağlam şehrini ve eyaletini ele geçirecekse, başlamak için biraz yardıma ihtiyacı olacak. 15 Aralık’ta yerel disk jokeyinizi destekleme fırsatlarını kaçırmayın.

gtapng
kultfm

Kult FM 99.1

The Strokes ve The Voidz’den Julian Casablancas’ın ev sahipliğini yaptığı Kult FM’in seslerini ayarlayın, açın ve aralık bırakın. Konuk listesi, Mac DeMarco, David Cross ve Tony Mac’ten katılımlarla yıldızlarla dolu ve istasyonun çalma listesi, Madchester’ın Joy Division, New Order ve A Certain Ratio seslerinden Danzig, Velvet Underground ve Iggy Pop’un ağır gerilimlerinden oluşuyor; aradaki her şey, artı The Voidz’den “Alien Crime Lord” adlı yeni parçanın dünya özel prömiyeri.

gtapng
musiclocker

Music Locker

Bu Aralık ayının sonlarında; The Music Locker kendi radyo istasyonunu yayınlayacak ve Los Santos’taki en yeni kulübün setlerini ve seslerini yerin üstüne ve yayın dalgalarına taşıyacak. Palms Trax ve Moodymann’dan türe meydan okuyan setlerin yanı sıra Keinemusik’ten mixler içeren The Music Locker, house, disko ve tekno için gidilecek yer olacak.

gtapng
flylo

FlyLo FM

Grammy adayı yapımcı ve Los Santos beatmaker üst düzey olan Flying Lotus, FlyLo FM’de rotasyona eklenen; Tierra Whack’ten konuk oyuncuların yanı sıra Madlib’den yeni parçalar, FlyLo’nun yepyeni materyalleri, MF DOOM ve bir nadir, özel ve şaşırtıcı sürprizler.

gtapng
worldwide

Worldwide FM

Dünyaca ünlü DJ Gilles Peterson, Kamasi Washington; Khruangbin, BADBADNOTGOOD ve MF DOOM’dan parçalar ve çok daha fazlasını içeren Worldwide FM için New London Jazz; disko ve dünya müziğinin yeni bir karışımını eklemek için geri dönüyor.

Geri dönen istasyonların taze hissetmesini sağlamak ve herkese yeni favoriler bulma şansı vermek için FlyLo ve Worldwide FM; tamamen yeni miksleri ve parçaları lansmandan sonra yalnızca bir süre boyunca çarpacak ve klasikler zamanla yeniden karıştırılacak.

gtapng

GTA Online müzik ve 15 Aralık’ta çıkacak The Cayo Perico Heist ile ilgili en son haberler için; Rockstar Newswire’ı ve RockstarTR’yi takip etmeye devam edin.

Sosyal Medyada Paylaş