red dead online plunder target races

Target Races ve Plunder ile Cesaretinizi Test Edin

Bu haftanın öne çıkan Target Races, Open Target Races ve Plunder ile normal RDO $ ve XP’yi iki katına çıkararak bu hafta kazancınızı kazanın. Bu seri, at sırtında hedefinizi ve çevikliğinizi ve ayrıca malzemeleri üsse geri götürmek; rakiplerinizi yok etmek ve birbirinizi canlı tutmak için bir ekip olarak çalışma yeteneğinizi test edecek. Target Races, Open Target Races ve Plunder ile kim daha cesaretli?

target races plunder roles

Moonshiner Bonusları

Sınırın dört köşesinden Moonshiners, bu hafta tüm Moonshine satışları için %50 bonus ve 2X karakter DP ödemesi alacak. Zulanız doluyorsa, herhangi bir Moonshine Satışını (veya bu konuda Tüccar Satışını) tamamlamak, sorunlarınız için size bonus bir Hazine Haritası kazandırır. Şans eseri, şu andan 1 Mart’a kadar herhangi bir zamanda Red Dead Online’a giren tüm bootlegger’lar; ücretsiz Moonshine Mash Yedeklemesi için bir Ödül de alacaklar.

target races plunder moonshiner

İndirimler

Parıltılı iş dünyasına girmek isteyenler; Moonshine Shack fiyatından 10 Külçe Altın ve tüm Moonshiner Rol Öğeleri ve Shack Yükseltmelerinde %30 indirimle bu hafta indirimli olarak yapabilirler. İyi dekore edilmiş bir bar ve bir sahne ile kendinizi doğru şekilde ayarlayın ve hiç vakit kaybetmeden çalışmaya başlayacaksınız.

target races plunder revolver

Ülkenin dört bir yanındaki silah ustaları da tüm Tabancalarda %30 indirim sunuyor. Bu arada terziler de kendilerine ait bir satış yapıyor: Tüm Gömlek, Korseler; Etek ve Pantolonlarda %40 ve tüm İfadelerde (Rol İfadeleri dahil) %30 indirim.

Sınırlı Süreli Ögeler

raccoon

Rakun Şapkası

gator

Timsah Şapkası

prieto

Prieto Panço

eberhart

Eberhart Ceket

strickland

Strickland Botları

Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, aşağıdaki ödüller alacaklardır:

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • Kesilmiş Ametist Ödül Vagonu Tasarımına Ödül

Ayrıca, 15 Mart’tan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, 200x Yivsiz Salyangoz ödülü, 5.000 Kulüp DP’si ve Tekrarlanan Av Tüfeği için% 50 indirim alacak.

prime

Gelecek olan yeni Red Dead Online ve diğer Rockstar Games oyunları güncellemeleri ve haberleri için Rockstar Türkiye’yi takip etmeyi ihmal etmeyin. Bizleri sosyal ağlardan takip edebilir, forumumuza üye olabilir ve Discord sunucumuza katılabilirsiniz. Teşekkürler, Rockstar Türkiye Editör Ekibi.

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir