the cayo perico heist

The Cayo Perico Heist: 15 Aralık’ta GTA Online’da

gtapng

Bahisleri her zamankinden daha yükseğe çıkarma zamanı. Bolingbroke Cezaevi’nden hüküm giymiş bir casusu kaçırdınız. Dünyayı egomanyak bir teknoloji milyarderinden kurtardınız. Ve bir kumarhanenin parasını boşaltma ihtimalini aştınız. Bu sefer bütün bir adayı ele geçiriyorsunuz.

gtapng

Grand Theft Auto Online’ın şimdiye kadarki en büyük, en cüretkar ve aksiyon dolu ilavesi olan Cayo Perico Heist’te dünyanın en kötü şöhretli uyuşturucu satıcısının ücra ada bileşiğine sızmaya hazırlanın.

Tüm dünyadaki en güvenli özel adalardan biri olan Cayo Perico’yu ihlal etmenin, orada bulunan ağır silahlı güvenlik güçlerinden kaçmanın veya etkisiz hale getirmenin ve sanat, altın ve uyuşturucunun yanı sıra değerli kanıtlarla kaçmanın bir yolunu bulmak size kalmış. taşıyabildiğiniz kadar para taşıyın!

Araçlarınızı seçin. Yaklaşımınızı seçin. Mürettebatınızı seçin – hatta tamamen yalnız gidin. Sadece tek parça halinde Los Santos’a geri dön.

Cayo Perico Heist şimdiye kadarki en büyük GTA Online macerasıdır ve Heist tasarımına her şeyi tek başına veya en fazla üç oyuncuyla oynayabilme özelliğine sahip yepyeni bir yaklaşımla yepyeni bir egzotik Heist konumu sunar. Ayrıca yeni araçlar ve taktik silahlar edinebilir; arkadaşlarınızla dans etmek ve parti yapmak için yeni sosyal alanlar ve yeni birinci sınıf konuk DJ’ler deneyimleyebilir ve 100’den fazla yeni şarkıyla yeni radyo istasyonlarını dinleyebilirsiniz. Oh, ve birçok başka sürprizle birlikte çok büyük, çok yönlü ve çok ağır silahlı bir denizaltı karargahı.

The Cayo Perico Heist‘e hazırlanırken daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir