the cayo perico heist trailer
Sosyal Medyada Paylaş

GTA Online’ın Şimdiye Kadarki En Büyük Güncellemesinde Offshore Zenginliklerini Keşfedin

Ülkenin en büyük bankasını soymak mı? Orada bulunmak. Kumarhanenin kasalarına baskın mı yapıyorsunuz? Bunu yaptım. Acımasız uyuşturucu lordu El Rubio’nun ağır korunan özel parti adasına sızmak mı? Şimdi konuşuyorsun. Cayo Perico’nun kumları ve şimdiye kadarki en büyük soygununuz için Los Santos’un ışıklarını geride bırakın.

Cayo Perico Heist , bugüne kadarki en büyük ve en iddialı Grand Theft Auto Online macerasıdır. Baştan sona tek bir operatör olarak veya en fazla üç oyuncuyla oynanabilen, nihai skor için yepyeni bir yere sızmanın ve soymanın düzinelerce yolunu keşfedin. Yolculuğunuz, Los Santos gece hayatı sahnesinin en son cazibe noktasında bulunan yeni bir kişiyle tanışmanızla başlar…

Music Locker’da Buluş

gta online party

The Music Locker’ın son derece özel VIP bölümünde herhangi biriyle tanışmak istiyorsanız, bu Martin ve Patricia’nın kulüp sıçanı oğlu ve ailenin imparatorluğunun varisi Miguel Madrazo’dur. Miguel, bağırma mesafesindeki herhangi birine söylemeye eğilimli olduğundan, ailenin “markasını” savunmak için her şeyi yapardı.

gtapng

Görünüşe göre Madrazo suç ailesi El Rubio ile bazı anlaşmazlıklar yaşıyor, bu yüzden neredeyse aşılmaz kalesine baskın yapma, yüksek fiyatlı korumaları ve yüksek teknolojili güvenliği geride bırakma ve bazı önemli dosyalarla başa çıkma konusunda deneyimli birini arıyorlar.

Cayo Perico Adası

cayo perico island

El Rubio, Los Santos’un dost canlısı ve tanıdık sınırlarından uzakta, ağır şekilde güçlendirilmiş özel parti adası Cayo Perico’da saklanmayı tercih eder.

gtapng

Sahil kenarındaki tüm çılgınlık ve yakındaki mahsullerden serbestçe akan uyuşturucularla ada, etrafta saldırı tüfeği tutan ücretli uşaklar olmasaydı, modaya uygun bir tatil festivali gibi görünecekti.

island elrubio

Miguel’in, Cayo Perico’ya giden DJ’lerle dolu özel bir jette koltuğu var – bu, paranın satın alabileceği en güvenli kalelerden birine sızma ve kapsam dışına çıkma şansınız. Bir kez orada, dosyaların depolandığı bileşiği bulmak için partiden uzaklaşın. Silahlı korumalardan ve güvenlik kameralarından kaçarken, gizli girişler, çıkış noktaları veya daha sonra işinize yarayabilecek diğer güvenlik açıkları gibi zayıf noktaları not edin. Düşük profilinizi koruyun ve zamanı geldiğinde başarı şansınızı artırmak için olabildiğince fazla bilgi toplayın.

carousel island
carousel island
carousel island
carousel island
carousel island
carousel island

El Rubio’yu İndirmek

elrubio

Önceki Soygunlardan farklı olarak, Cayo Perico’ya yaklaşırken belirli bir tarz yoktur.

gtapng

Gerekli teçhizatı bir kez topladıktan sonra, istediğiniz kadar çok (veya az) kurulum ve planlama yapmayı seçebilirsiniz – yine de bu kararların eylemin gidişatını etkileyeceği konusunda uyarılabilirsiniz. Örneğin, bir hava saldırısı düzenlemek veya çelik kirişleri yakmak için bir kesme meşalesi kullanmak istiyorsanız, zamanı önceden belirlemeniz tavsiye edilir.

carousel elrubio
carousel elrubio
carousel elrubio
carousel elrubio
carousel elrubio
carousel elrubio

Tüm zemin hazırlandıktan sonra, Cayo Perico’ya yaklaşmadan önce son ayrıntılarınızı tespit edebilirsiniz. Bu seçenekler adaya nasıl sızdığınızı ve kaçtığınızı, silah teçhizatlarınızı, hava desteğinizi ve hatta operasyonun günün saatini içerir. Sonuç olarak, sonraki oyunlarda iki yaklaşım birbirine benzemez. Ve tekrarlanan ziyaretler, değerli eserleri ve diğer değerli eşyaları mevcut olduklarında soymanızı sağlayacaktır.

Ayrıca, kazancınızı güçlendirmek ve kazancınızı artırmak için gizli nakit ve kaçak mal zulalarına baskın yapmak için depolama kilitlerine girmek gibi kendi yararınıza oynamak için kullanabileceğiniz bir sürü ekstra fırsat da vardır. Bu şanslar ve bunları tamamlamak için gerekli araçlar nadiren aynı yerde iki kez bulunur – bazılarına yalnızca birden fazla oyuncuyla oynarken erişilebilir, bu nedenle arkadaşlarla bir araya gelmek çok teşvik edilir.

elrubio heist
elrubio heist
elrubio heist

Solo Oyun

elrubio solo

Cayo Perico Heist, baştan sona tamamen tek başına oynanabilen ilk Heist. Gizli keşif, yüksek oktanlı çatışmalar ve destansı skoru tek başına üstlenin veya ekstra destek için bir Heist ekibiyle takım kurun. Cayo Perico adasını istediğiniz gibi kırın ve yıkın.

Kosatka Denizaltısı

sub header

Özel bir tropik adaya yapılan ayrıntılı offshore baskını planlamak için, hizmet dışı bırakılmış bir nükleer denizaltıdan daha iyi ne olabilir?

gtapng
sub pavel

Dalgalar altında geçirdiği zamanla yarı delirmiş eski bir Sovyet dümenci olan Pavel tarafından yönetilen Kosatka, Heist Planlama Ekranı olan bir köprü de dahil olmak üzere başarılı bir inişi planlamak için ihtiyacınız olabilecek her şeye sahiptir; kıyafet değişiklikleri için kişisel mahalleler; bir yemekhane, bir tugay, torpido savunmaları, artı bir Mk II Silah Atölyesi ve Güdümlü Füzeler kurma seçenekleri ve yeni Sparrow helikopteri ve Kraken Avisa denizaltı gibi araçları uygun gördüğünüz şekilde kullanabilmenizi sağlayan bir Ay Havuzu.

sub sparrow
sub avisa

Kosatka, Güney San Andreas kıyılarında gezinebilir ve denizde mal ticareti yapan çok sayıda kaçakçı ile her zaman denize düşen kargolar vardır. İsteğe bağlı Sonar İstasyonu, ek ödüller için okyanus tabanı etrafında dağılmış Gizli Önbellekleri bulmaya yardımcı olabilir. Kaçak mal çalmaktan dolayı kendinizi suçlu hissetmeyin… bunun yerine okyanus tabanını temizleme konusunda kendini beğenmiş hissedin.

Yeni Müzik

new music

The Music Locker, Moodymann’ın kulübün ilk yerleşik DJ’i olarak başrol oynamasıyla işleri düzgün bir şekilde başlatıyor.

gtapng

Otelcilik sektöründeki bağlantılarınız, Moodymann’ın Los Santos’ta kalışını olabildiğince unutulmaz kılmak için yardım isteyebilir. Bu sorumluluğu üstlenirseniz, iyi bir ücret alacağınızdan emin olabilirsiniz. The Music Locker’a göz kulak olun, parti önümüzdeki hafta her biri için yeni görevlerin yanı sıra yeni Resident DJ’lerle genişlemeye devam ediyor.

new music

Yeni parti mekanlarının yanı sıra, Cayo Perico Heist güncellemesi de beraberinde yeni radyo istasyonları getiriyor: Julian Casablancas’ın ev sahipliğini yaptığı KULT 99.1 FM. Ayrıca, Gilles Peterson ve Flying Lotus sırasıyla Worldwide FM ve FlyLo FM için oynatma listesi güncellemelerinin küratörlüğünü yaptı.

new music

Bu arada Los Santos’un Mirror Park bölgesindeki sürücüler, Joy Orbison’un korsan radyo projesi Still Slipping Los Santos’tan aldatıcı yayınlar duyabilirler. Eğer yaparsanız, o kadrana dokunmayın. Still Slipping Los Santos’u kitlelere ulaştırmak için tamir edebileceğiniz, şehirdeki bozuk radyo antenlerine dikkat edin (ve kulağınızı).

newmusic stillslipping tee

Bu hafta oyuna giren herkes, iyi müzik zevklerini herkese duyurmak için Yellow Still Slipping Tee’yi alacak.

Civilist ve Misbhv

clothing civilist
clothing-misbhv

Los Santos, Rockford Hills’teki lüks tasarımcı tarzından Mirror Park’taki sokak giyimine kadar her zaman moda için ikonik bir merkez olmuştur. Giyim mağazaları, bu hafta hem kundakçılar hem de suçlular için Civilist ve MISBHV yepyeni etiketleriyle vuruluyor.

Yeni Araçlar, Silahlar ve Daha Fazlası

Kosatka denizaltısının ve Ay Havuzu için mevcut araçların ötesinde, Los Santos sakinleri için aşağıdakiler dahil bir dizi yeni araç envanteri de bulunmaktadır:

vehicles stealth

Annihilator Stealth

vehicles winky

Vapid Winky

vehicles alkonost

RO-86 Alkonost

vehicles kurtz

Kurtz 31 Karakol Botu

vehicles toreador

Pegassi Toreador

vehicles longfin

Shitzu Longfin

Ve The Heist Challenge sırasında GTA $ 1 Trilyon dolardan fazla GTA $ ‘ı aşan GTA Online topluluğu sayesinde GTA Online oyuncuları, 18 Aralık Cuma ve 20 Aralık Pazar günleri arasında hediye olarak ücretsiz Dinka Veto Classic go-kart alacaklar. . Bu hafta sonu sizinkini almak için giriş yaptığınızdan ve oynadığınızdan emin olun.

vehicles gokart

Ayrıca Ammu-Nation’dan bullpup tarzı bir Askeri Tüfek de dahil olmak üzere yeni ve güçlü silahlar var. Heist Finale’i indirirken, cephaneliğinize eklemek için Ammu-Nation’da kilidini açan yüksek güçlü bir Combat Shotgun’ı da kurtarabilirsiniz.

Söylentilere göre El Rubio, çökmekte olduğu kadar ölümcül de özel bir tabancaya sahip. Ayrıca söylentiye göre, kimse Cayo Perico’nun onu nerede kilitli tuttuğunu bilmiyor…

weapons militaryrifle
weapons combatshotgun

Önümüzdeki haftalarda daha fazla güncelleme, müzik, araç, tatil etkinliği ve çok daha fazlasını sunacağımızdan, GTA Online’daki en yeni ve en iyiler için Rockstar Newswire‘ı takip ettiğinizden emin olun.

Sosyal Medyada Paylaş