land races

Tüm Kara Yarışlarında Ödülleri Üç Katına Çıkarın

Mega rampaları, dev döngüleri ve dublör tüplerini çıkardığınızda, beceri öne ve merkeze girer. Bu hafta temellere dönün ve 25 Kasım’a kadar tüm Kara Yarışlarında Üçlü Ödül kazanın.

gerald

Gerald’ın Son Oyununda 2X GTA $ ve RP

Gerald pek konuşmayı sevmez, bu yüzden iFruit’inize bir satır atarsa ​​yanıt verdiğinizden ve dikkatle dinlediğinizden emin olun. Büyük adam kaçmaktan kurtulmak istiyor ve yardımına ihtiyacı var. Size hizmetlerinizin karşılığını da cömertçe ödeyecek – 25 Kasım’a kadar tüm Gerald Temas Görevlerinde normal fiyatın iki katını düşünün.

life

Bir Süperyatında 3X GTA $ ve Yaşam RP

O vahşi antipodean Kaptan Brendan Darcy’ye açık denizlerdeki ve aynı şekilde yüksek toplumdaki her türlü katliamla başa çıkma çağrısı yapın. Kaptanın yerel bir şehir kulübündeki yangınları bastırmasına, rehineleri kurtarmasına ve mükemmel bir fırtınanın ortasında beladan kurtulmasına yardım edin – A Superyacht Life’taki altı görevin tümü, cesur denizciler ve güverte elçileri için olağan üç katını ödüyor.

diamond

Diamond Adversary Serisinde 2X GTA $ ve RP

Kumarhanede masa oyunları ve Macbeth’in pahalı çekimlerinden daha fazla ölümcül faaliyet var. Bu hafta, Diamond Adversary Series’e, günah ininin içindeki acımasız savaşa katılmak için kafa atan oyuncular, normal GTA $ ve RP’nin iki katı ile uzaklaşacaklar.

running

Running Back Remix’te 2X GTA $ ve RP

Bir miğfer ve pedleri bağlayıp tıkanıklığa koşmak yerine, yarım litre büyüklüğünde bir Panto’nun arkasına kayın ve Running Back’de (Remix) uç bölgeye giderken düşmanın kaslı Tezeract filosunu alt etmeye çalışın. Katliam faktörünü en üst düzeye çıkarmak için 25 Kasım’a kadar hepinize kanınız, teriniz ve gözyaşlarınız için iki kat ödeme alacaksınız. Hazır? Break.

the heist challenge

Heist Challenge Güncellemesi

Tebrikler, geçen hafta GTA 100 Milyar Dolarlık mücadeleyi ortadan kaldırarak GTA Çevrimiçi Soygun Finallerini 1 TRİLYON GTA $ ‘ ın üzerinde bir seviyeye indirdiniz . Ortak çabalarınızın bir ödülü olarak, Aralık ayındaki bir sonraki büyük GTA Online güncellemesinin lansman haftasında herkese özel bir yeni araç verilecek. Ayrıca, geçen hafta oynayan tüm katılımcılar, çabalarından dolayı özel bir onur rozeti alacaklar.

Sadece 12-18 Kasım arasında oynadığınız için ek GTA $ 1M bonusunuzu toplamak için bu hafta tekrar giriş yapmayı unutmayın.

mask

Ücretsiz Blue Dot Tech Maske

Bu hafta yarışan ve bir Etkinlik İş Savaşı’ndan galip çıkan oyuncular, ücretsiz bir Blue Dot Tech Mask alacaklar.

podium

Bu Hafta Podyumda : Överflöd Autarch

Lucky Wheel’e GTA $, RP, kıyafet, gizemli ödüller ve çok daha fazlasıyla günlük dönüşünü vermek için The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğradığınızdan emin olun. Bu hafta podyumda Överflöd Autarch, kaputunun altında çoğu sivilin gözünü korkutacak kadar yeterli güce sahip, aerodinamik bir yabancı hiper otomobil. “Çoğu sivil” misiniz? Biz öyle düşünmedik.

İndirimler

Nereye bakacağınızı biliyorsanız, Los Santos içinde ve çevresinde tasarruf etmenin pek çok yolu vardır. Bu hafta, deniz bacaklarını kazanmak isteyenler, tüm tekne ve yatların maliyetinin yanı sıra yeni yüzen sarayları için yükseltme ve modifikasyonlarda% 30 indirim alabilirler. Artı, güçlü araçlar ve lazer silahlarında indirimler. Tam liste için aşağıya bakın.

yachts

Yachts %30 indirimli

thrax

Truffade Thrax %30 indirimli

t20

Progen T20 %40 indirimli

sugoi

Dinka Sugoi %40 indirimli


Yat Yükseltmeleri ve Modifikasyonları %30 indirim

Tüm Tekneler %30 indirimli

Lazer Silahları:

  • Widowmaker %40 indirimli
  • Up-n-Atomizer %40 indirimli
  • Unholy Hellbringer %40 indirimli

Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming’e başarıyla bağlayan GTA Online oyuncuları, bu hafta herhangi bir zamanda oynadıkları için 200.000 GTA $ alacaklar. Ayrıca Prime Gaming üyeleri, Vespucci Canals Nightclub lokasyonunu ücretsiz olarak, ayrıca Imponte Nightshade’de% 80 ve Declasse DR1’de% 60 indirim alacaklar.

Gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Prime Gaming’i ziyaret ettiğinizden ve kaydolun.

gta money 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir