lampadati tropos rallye

Ücretsiz Araç Hediyesi: Lampadati Tropos Rallye

Artı Av Paketi ve Serbest Mod Görevlerinde Üçlü Ödemeler ve Daha Fazlası GTA Online’da

Ücretsiz bir araç için güzel bir hafta. Çok az araba asfaltta, ağaç dalları ve kayalar arasında dokunarak çamurla kaplı bir uçurumun yüzeyine tırmanırken rahattır – Lampadati Tropos Rallye böyle bir araçtır. Bu hafta 8 Nisan’dan 14 Nisan 2021’e kadar tüm oyuncular Southern San Andreas Super Autos’tan ücretsiz Lampadati Tropos Rallye talep edebilir *. Bu hafta GTA Online oynayın ve aracınızı alın.

ücretsiz huntingpack

Av Paketinde 3X GTA $ ve RP

Bubi tuzaklı bir aracı patlayıcı bir sona getirin ve onu izinde ölü olarak durdurun, ardından Av Paketinde kendi ekibinizin değerli yükünü savunmak için hayatınızı tehlikeye atın. Kazanın veya kaybedin, normal GTA $ ve RP ödüllerini üç katına çıkarın. Ücretsiz.

ücretsiz freemode

Freemode Mücadelelerinde 3X GTA $ ve RP

Gün boyunca GTA Online ‘da düzenli olarak ateşlenen Freemode Mücadelelerine dikkat edin. Bu benzersiz zorluklar, Freemode’daki oyuncuları, En Uzun Wheelie Mücadelesi , Çalınan Araçlar Mücadelesi ve daha fazlası gibi çeşitli denemelerde birbirlerine karşı zorluyor. 14 Nisan’a kadar yarışmaya katılarak 3X GTA $ ve RP kazanın. Ücretsiz olan şeylerin dışında mücadeleleri kaçırmayın.

ücretsiz transformraces

Dönüşüm Yarışlarında 2X GTA $ ve RP

Arabalar, uçaklar, kamyonlar, jetler, jetpack’ler – Dönüşüm Yarışları , seçilmesi gereken asırlık soruyu uygunsuz bir şekilde yüksek sesle “Yukarıdakilerin tümü” ile yanıtlıyor. Bu hafta maceralarınızı şekillendiren her ne olursa olsun, zafere giden yolunuzu değiştirirken eve 2X GTA$ ve RP götüreceksiniz. Her zaman ücretsiz şeyler olmasa da bonuslar da var.

ücretsiz jumpsuits

Ücretsiz Jock Cranley Takımları GTA Online’da

İster Blaine County’nin en iyi ihracatının fanatik bir destekçisi olun – dublörden politikacıya dönüşen yorumcu Jock Cranley – ya da sadece şık kıyafet zevkine sahip bir adrenalin bağımlısı olun, bu hafta GTA Online ‘a giriş yapmak size Altın kazandıracak. Silver, Pink ve Black Jock Cranley Takımları, hepsi ücretsiz GTA ‘da.

ücretsiz podium

GTA Online Bu Hafta Podyumda: Blista Kanjo

Diamond Casino & Resort, sadece lobiye uğramak ve GTA $, RP, kıyafet, gizemli ödüller ve daha fazlasını kazanmak için Lucky Wheel’i döndürmek olsa bile, her zaman görülmeye değerdir. Bu hafta podyumda, kutu gibi bir Japon ithalatı ve sertifikalı bir kült klasiği olan Blista Kanjo var. GTA Ücretsiz olan şeylerden ziyade güzel indirimler bu hafta sizlerle.

İndirimler

Lampadati Tropos Rallye hediyesine ek olarak, bu hafta tüm High End Apartman mülklerinde %40 indirim ve tüm Mk II Silah Yükseltmelerinin ve dönüştürmelerinin yarısı dahil olmak üzere başka indirimler de var. GTA ‘da ücretsiz olmayan fakat indirimli olan tüm olan şeyler bunlar, artı çeşitli araçlarda satış – tam liste için aşağıya bakın:

apts

High End Apartman özellikleri %40 indirimli

weapons

Tüm Mk II Silah Yükseltmeleri %50 indirimli

cheetah

Grotti Cheetah Classic %30 indirimli

winky

Vapid Winky %30 indirimli

insurgent

HVY Insurgent %40 indirimli

pickup

HVY Insurgent Pick-up %40 indirimli

casco

Lampadati Casco %40 indirimli

omnis

Obey Omnis %40 indirimli

dune

High End Apartment properties %40 indirimli


Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming ile başarılı bir şekilde bağlayan GTA Online oyuncuları, Kosatka denizaltısının Sonar İstasyonunu ve bu hafta herhangi bir zamanda oynayabilmeleri için GTA $ 200K’ı ücretsiz alacaklar. GTA.

Ayrıca Prime Gaming üyeleri, Annis Savestra’da %80, Vapid Slamtruck’ta %35 ve Maibatsu Manchez Scout motosikletinde %40 indirim dahil olmak üzere özel indirimler alıyor. GTA ‘da ücretsiz olmayan şeyler.

prime gaming

Grand Theft Auto V Gerekli: Online konsol oyunu ücretli abonelik gerektirir. Teklif 14 Nisan 2021’de sona ermeden önce araç için oyunda talepte bulunulmalıdır. Ayrıca GTA ‘da ücretsiz araç Lampadati Tropos Rallye ‘in tadını çıkarın.

Kaynak: Rockstar Games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir