red dead redemption undead nightmare

Undead Nightmare, Rockstar’ın En İyi Müziklerinden Birine Sahip

Bugün, piyasaya sürülen en iyi video oyunu genişletmelerinden biri olan Red Dead Redemption: Undead Nightmare‘ın ürkütücü film müziğine göz atıyoruz.

En iyi? Doğru, gerçekten de en iyi. Çok çeşit oyun oynayan birini odaya kilitleyin ve şimdiye kadar oynadığı en iyi 10 oyun genişletmesini listelemesini isteyin. Undead Nightmare bir saniye bile tereddüt etmeden zirve olurdu onun için. Genellikle böyle oluyor, zaten inanılmaz oyun olan Red Dead Redemption‘ı aldı ve şimdiye kadarki en sevilen bir zombi oyunlarından biri olarak kullandı. Undead Nightmare oynamayan arkadaşlar için, oyunu biraz araştırınca bile hayranı olacağınızdan eminiz. Ayrıca, orijinal Red Dead Redemption gibi, Undead Nightmare‘in de harika bir müziği var.

Red Dead Redemption‘da olduğu gibi, Undead Nightmare‘in müziği de Bill Elm ve Woody Jackson tarafından bestelendi. Orijinal oyunun müziği, klasik western film müziklerini taklit etmeyi amaçlıyordu. Undead Nightmare‘in müziği aynı sesleri ve enstrümanları alıp onları ürkütücü yankılar ve ürkütücü ulumalar; ıslık ve piyanolar ile harmanlıyor. Sonuç, zombilerden muzdarip eski bir batıya mükemmel bir uyum gibi hissettiren bir şey.

Dinleyin!

Her birkaç ayda bir geri dönüp Undead Nightmare‘a göz atıyorum ve tekrar hayran oluyorum. Mükemmel bir Cadılar Bayramı oyunu ve müzik atmosferi. Undead Nightmare dünyasını gerçekten rahatsız edici ve ürkütücü buluyorum. Tüm haritada gizlenen zombiler, kolayca takip edilebileceğiniz devasa açık alanlar ve hiç bitmeyen ölümsüz orduların saldırısına uğrayan küçük kasabalar. Birini biraz korkutmaya yeter! ve sonra bunun gibi bir şarkı çalar ve doğrudan ışıkları yakma veya ara verme dürtüsünü hissedersiniz.

Cadılar Bayramı sezonu yakında başlıyor. Bazıları için başladı bile. Undead Nightmare, tekrar ziyaret etmek için mükemmel bir oyun. Ayrıca eskiden yeniye olan Red Dead Online: Undead Nightmare Güncellemesi mi Gelecek? yazımıza ve Red Dead Online’ın Yeni Güncellemesi Zombiler Olabilir yazımıza göz atabilirsiniz.

Başlık grafiği Prisonero tarafından yapılmıştır. Sitenin çoğu haber başlık resimleri Prisonero tarafından yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir