Cyberpunk 2077 Beklentinizi Karşıladı mı?

Başlatan Kydnos, 23 Ara 2020 16:25:45

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kydnos 

Şahsi düşüncem, oyunu ortalama 75 saat oynadım ve grafik kalitesi en düşükte olmasına rağmen beni tatmin etti. Bilgisayarda oynadığım için pek fazla bir hata ile karşılaşmadım, sadece karakterimi oluştururken ufak bir hata ile karşılaştım. Ana ve yan görevler olarak da doyurucu bir oyun olduğunu düşünüyorum, sizin düşünceleriniz nelerdir? Oyun sizin grafik ve oynanış açısından beklentinizi karşıladı mı? Aşağıda oyunu oynarken aldığım birkaç ekran görüntüsünü paylaşacağım.

Son düzenlenme: 05 Oca 2021 20:24:16 Kydnos

Lexter

Genel olarak güzel fakat yapay zeka gerçekten kötü. Bazı bugların da düzeltilmesiyle çok daha kaliteli olacağını düşünüyorum.

jaweed 

Oyun güzel fakat bugları kendinden soğuttu.

lowroleplayoyuncusu

İlk çıkışındaki buglar hayal kırıklığına uğrattı.

umut331

scythe

Dallrenn

PRIMEPOUNIE

emo.210

karşılamadı, çok hypelı şekilde bekleyen bir sürü insan hayal kırıklığına uğradı ki ben dahil

rimx

bencede karşılamadı, oyun buglardan oynanamıyor.

corbiiesabrina

Karşılamadı daha güzel bir şekilde olabilirde ilk çıktıgı zaman baya bug doluydu

Memt_Kinq

Çıkışı hoş olmadı ama sonradan toparladı gibi. Bugları kapatarak iyi adımlar attılar.

twilly

herkesin dediği gibi buglar çoktu onun dışında ben beğeniyorum grafik vs

metehan420

Şahsen benim beklentimin altındaydı herkes o kadar abarttı dünyanın en iyisi oyunu olacak falan dediler benim çok ilgimi çekmedi tamam grafik bakımından iyi olabilir ama oynanış ve hikaye tarafından hoşuma gitmedi ve sayılmayacak kadar bug var oyunu denemeden piyasaya salmışlar neredeyse.

Ariesz

1 2 kere oynamıştım güzel bir oyun bana göre